15 METŲ GARANTIJA


PAMIRŠKITE LAIKĄ SU VANDENS PAGRINDO APDAILOS MEDŽIAGOMIS

Naudokite aukščiausios kokybės apdailos medžiagų sistemą "Top Quality²" mediniams langams ir atraskite patikimiausią Renner Italija pristatomą "World Wide" programą, kuri garantuoja 15 metų apsaugą mediniams langams ir 8 metų apsaugą langinėms.
 
Ištrinkite gamtos sąlygų ir laiko poveikį, kuris veikia lauke esančias medines konstrukcijas naudodami išskirtinę "Top Quality²" apdailos medžiagų sistemą sukurtą geriausių Renner Italija laboratorijos chemikų. 
 
15 metų apsaugos iššūkis
Tai, kas ankščiau buvo neįmanoma pasidarė ranka pasiekiama. Renner Italia apdailos medžiagos visapusiškai apsaugo medienos ilgaamžiškumą ir natūralų grožį. Mes taip tikime savo technologija, kad atnaujinsime jūsų medinius langus ir langines savo sąskaita, jei atitinkamai per 15 ar 8 metus atsiras medienos apdailos trūkumų (pvz: išsisluoksniavimas, "atšoks" lakas, iškils burbuliukai ir t.t.).
 
Kodėl mūsų apdailos medžiagos yra tokios atsparios?
Su Top Quality² apdailos medžiagų sistema buvo atliekami griežtai reglamentuoti "World Wide" bandymai, kurių metu Renner Italija išbandė Top Quality² produktus atšiauriausiose pasaulio vietovėse. Rezultatai buvo stebinantys. 3 metų agresyvios gamtos jėgų atakos rezultatus patvirtino ir tarptautinis Altas (prestigious Material Testing Solutions institute) institutas. Todėl mes galime tvirtinti, kad Top Quality² sistema apsaugos jūsų medines konstrukcijas net prieš atšiauriausias gamtos sąlygas: stiprų vėją, dykumos sausrą, stingdantį tundros šaltį ir nepakeliamą miesto karštį. Renner Italia apdailos medžiagos atsilaiko net prieš atšiauriausią klimatą.
 
Kur buvo vykdoma "World Wide" programa?
"World Wide" programos bandymai yra atliekami Arizonos dykumoje (JAV), lietingame Singapūre, drėgname Majamio karštyje (Florida, JAV), dulkėtame Taunsvilyje (Australija) ir stingdančio šalčio sukaustytoje Rusijos Krasnojarsko srityje. Su "World Wide" programa galite pamiršti drėgmės, saulės, šalčio, karščio ir dulkių įtaką 15-likai metų.
 

Priežiūra. Langams prižiūrėti pakanka paprasto valymo.
Mes rekomenduojame Renner Italia chemikų specialiai mediniams langams valyti ir prižiūrėti sukurtas "t.clen" - valymo ir "t.top+" - medienos atnaujinimo priemones. Tai natūralios, vandens pagrindo priemonės, kurios naudojamas, kaip medinių langų valymo sistema: pirmiausia langų rėmai yra nuvalomi nuo nešvarumų, paskui mediena yra atnaujinama t.clean priemone, kuri ne tik suteikia atstato medienos naturalų blizgėjimą, bet ir padaro švelnią lietimui.

 

Standartinė Top Quality² sistema (dėl asmeninio pasiūlymo kreipkitės naudodamiesi žemiau pateikta užklausos forma arba tiesiogiai į Renner Italija dažų vadybininką Audrių Noreiką mob.: 8-657-88964):

Domina mūsų produktai, užpildykite užklausą

Susisiekite

  • Tel. +370 618 50633
  • El. p. info@rigalit.lt

RIGALIT Lietuva specialistai Jums ne tik pateiks jūsų lūkesčius atitinkantį pasiūlymą, bet ir suteiks galimybę patiems išbandyti siūlomus sprendimus bei prekes.

 

Rekvizitai

UAB "Rigalit Lietuva"

Europos pr. 89, 46333 Kaunas

Tel/Fax.: +370 618 50633

El-paštas: info@rigalit.lt

Įm. kodas 111595283   PVM kodas LT115952811

Sandėlis

Europos pr. 36, 46369 Kaunas

Darbo laikas:

I-V      8:00-17:00

VI-VII  NEDIRBAME

Prekė įdėta į krepšelį
Tęskite prekių pasirinkimą arba eikite į krepšelį