MIRKA įrankių serviso klausimais kreipkitės:

telefono-ikonėlė 8-677-25530  

Elektroninio-pašto-ikonėlė servisas@rigalit.lt


Dalių keitimą arba remontą garantiniu ir pogarantiniu laikotarpiu atlieka oficialus „KWH MIRKA“ priežiūros centras Lietuvoje UAB "Rigalit Lietuva" adresu: Europos pr. 36, Kaunas. Dalių keitimą ar remontą galima užregistruoti specialioje registruokis remontui sistemoje.

 

  • Neišardytą prietaisą pilna komplektacija kartu su garantinio talono (pratęstos garantijos sertifikatu), pirkimo sąskaitos kopija ir SERVISO FORMA parsisiųskite-Mirka-serviso-formą siųskite adresu UAB "Rigalit Lietuva" Europos pr. 36, Kaunas LT-46369.
  • Servisui nustačius, kad įrankis garantinio laikotarpio metu sugedo dėl netinkamo naudojimo t.y. dėl vartotojo kaltės - siuntimo ir įrankio remonto kaštus padengia vartotojas (prieš atliekant įrankio remonto darbus  - servisas su vartotojo atsakingu darbuotoju  suderina preliminarią remonto darbų sąmatą ir darbų atlikimo terminus.  Ir tik gavęs raštišką  vartotojo patvirtinimą pradeda remonto darbus).
  • Atsisakius remontuoti įrankį dėl remonto darbų kainos viršijančios kliento lūkesčius - siuntimo ir įrankio patikrinimo kaštus padengia vartotojas. Įrankis  vartotojui  grąžinamas išardytas.