Prekių grąžinimas:

Pirkėjas turi teisę per 14 (keturiolika) dienų atsisakyti prekės, jeigu ji nebuvo naudojama, išvaizda iš esmės nepasikeitė. Prekė grąžinama originalioje pakuotėje. Grąžinimo išlaidas turi padengti Pirkėjas.

Grąžinti prekes galite tiesiogiai mums adresu Europos pr. 36, 46369, Kaunas (adresuokite e-prekybai). 

Prekės turi būti pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje. Jeigu prekė nesukomplektuota, pardavėjas gali atsisakyti priimti grąžinamas prekes. Prekės ar jos pakuotės išvaizdos pakeitimų, kurie buvo būtini norint apžiūrėti prekę, negalima laikyti esminiais prekės išvaizdos pakeitimais.

Grąžinant būtina pateikti PVM sąskaitą faktūrą arba kitą prekės pirkimą patvirtinantį dokumentą ir užsakymo numerį. 

Gražinant prekę, būtina pridėti laisvos formos prašymą, kuriame nurodyta atsisakymo priežastis.

Gavus grąžintą prekę ir įvertinus kokybę, Pardavėjas per 14 dienų nuo prekių pirkimo-pardavimo sutarties atsisakymo, grąžina Pirkėjui visus pinigus už prekę, įskaitant ir pristatymo išlaidas. Pinigai pervedami bankiniu pavedimu į nurodytą Pirkėjo banko sąskaitą. 

Grąžinamų prekių nepriimsime, jeigu: prekė užsakyta pagal specialius kliento poreikius, prekė buvo tonuojama pagal kliento poreikius, išpilstyta pagal kliento poreikius.

Brokuotos prekės arba nepilnos komplektacijos prekės:

Norint pareikšti pretenziją dėl brokuotų ar nepilnos komplektacijos prekių, kreipkitės elektroniniu paštu eprekyba@rigalit.lt 

Kreipimesi nurodykite šią informaciją:

1. Užsakymo numerį

2. Prekės nuotrauką, brokuotos vietos nuotrauką

3. Pakuotės nuotrauką

4. Nurodyti broko, gedimo požymius ar trūkstamas dalis

Prašome nurodyti, kaip Pirkėjas pageidauja, kad būtų išspręsta pretenzija:

1. Pakeisti kokybiška preke

2. Papildyti trūkstamas dalis

3. Grąžinti sumokėtus pinigus

Jeigu grąžinimo priežastis brokuotos prekės arba Pardavėjo klaida, transporto išlaidas padengia Pardavėjas.

Atsakymas pateikiamas per 14 kalendorinių dienų.

Garantija:

Internetinėje rigalit.lt parduotuvėje įsigytoms prekėms taikomi gamintojų nustatyti garantiniai terminai ir sąlygos. Tam tikroms prekėms gali būti nustatytas ilgesnis arba trumpesnis garantinis laikotarpis. Konkretus terminas nurodomas prekių aprašymuose. Netinkamos kokybės prekė nemokamai pakeičiama į kokybišką prekę arba Jums grąžinami sumokėti pinigai už prekes ir pristatymo išlaidas.

Mirka garantija

Mirka – tai aukščiausios kokybės įrankiai, skirti profesionalams. Mirka garantuoja, kad jūsų įrankis neturi gamybos ir medžiagų defektų.

Mirka įrankiams suteikiama 2 metų garantija, kuri pradeda galioti nuo pirkimo datos. Jei užregistravote savo Mirka įrankį per 30 dienų nuo įsigijimo, gausite papildomą vienerių metų garantiją. Savo Mirka įrankį galite užregistruoti adresu: http://www.mirka.com/warranty_registration/ 

!! DĖMESIO !!! Garantijos galiojimo laikotarpis yra vieneri metai, kai įrankis nuolat naudojamas pramonėje. Sutartiniams UAB “Rigalit Lietuva” klientams taikomas vienerių metų garantijos galiojimo laikotarpis. 

Garantijos sertifikatai skirti konkrečiam įrankiui ir klientui; kiekvieną įrankį reikia užregistruoti atskirai. Registracijos ir papildomos garantijos negalima perduoti kitam asmeniui ar įmonei.

Iškilus kokiai nors su šiuose garantijos sąlygose nurodytu Mirka įrankiu susijusiai problemai dėl gamybos medžiagų ar pagaminimo defekto, Mirka nemokamai pataisys jūsų įrankį pagal čia nustatytas garantijos sąlygas. Kad jūsų įrankio garantija galiotų, įrankį reikia naudoti ir prižiūrėti laikantis Mirka saugos ir naudojimo instrukcijų.

Garantija neapima:

Jokios žalos, padarytos dėl netinkamo naudojimo, aplaidumo naudojant ar remontuojant, pavojingos temperatūros, rūgščių, vandens poveikio, netinkamo laikymo, stiprių smūgių ar pažeidimų transportuojant.

Defektų dėl atsarginių dalių, priedų ar komponentų, kurie nėra Mirka originalios atsarginės dalys ar priedai.

Pneumatinių įrankių naudojimo jų nesutepus ar naudojant nefiltruotą orą. Įprastai susidėvinčių ir plyštančių elementų, tokių kaip: pagrindas, stabdymo tarpiklis, gaubtas, rotorius, mentės, išmetamojo vamzdžio jungiamosios detalės, duslintuvas, guoliai, anglies šepetėliai ar maitinimo laidas.

Įrankių, kurie buvo: modifikuoti, taisyti ar bandyti taisyti (ne Mirka įgaliotųjų atstovų), iš dalies arba visiškai išardytų įrankių. Garantija negalioja priedams, lagaminui, produktų pavyzdžiams ir (arba) Mirka kampanijos įrangai.

Garantija negalioja priedams, lagaminui, produktų pavyzdžiams ir (arba) Mirka kampanijos įrangai.

Mirka įgaliotojo aptarnavimo centro garantijos laikotarpiu pataisytoms/pakeistoms dalims suteikiama 3 mėnesių garantija. Remontuojant garantiniu laikotarpiu pradinis įrankio garantinis laikotarpis nepratęsiamas ir neatnaujinamas.

Niekas išskyrus Mirka, neturi teisės keisti, išplėsti ar pridėti čia pateiktų garantijos sąlygų. Parsisiųskite pilną Mirka garantijos aprašymą:

Dalių keitimą arba remontą garantiniu laikotarpiu atlieka oficialus „KWH MIRKA“ priežiūros centras UAB "Rigalit Lietuva" adresu: Europos pr. 36, Kaunas. tel. 8-677-25530servisas@rigalit.lt

Wagner garantija

Visi profesionalams skirti „Wagner“ dažymo įrenginiai yra griežtai išbandomi ir tikrinami pagal „Wagner“ kokybės užtikrinimo programą.

GARANTIJOS SĄLYGOS

Visi profesionalams skirti „Wagner“ dažymo įrenginiai (toliau – gaminiai) yra kruopščiai patikrinti, išbandyti ir griežtai tikrinami pagal „Wagner“ kokybės užtikrinimo programą. „Wagner“ išskirtinai išduoda ilgesnės trukmės garantijas komerciniams ir profesionaliems naudotojams (toliau – klientai), kurie įsigyja gaminį įgaliotoje specializuotoje parduotuvėje ir kurios yra susijusios su tam klientui internete išvardytais gaminiais skiltyje www.wagner-group.com/profi-guarantee.

GARANTIJOS LAIKOTARPIS IR REGISTRACIJA

Garantija galioja 36 mėnesius. Pramoniniam ar panašaus susidėvėjimo lygio naudojimui, pvz., naudojant pamainomis arba nuomojant įrangą, dirbant viena pamaina, garantija galioja 12 mėnesių. Dirbant dviem arba trimis pamainom – 6 mėnesiai.

Degalais arba oru varomoms sistemoms garantija taip pat suteikiama 12 mėnesių laikotarpiui.

Garantijos laikotarpis prasideda nuo tos dienos, kai įgaliota specializuota parduotuvė pristato gaminį. Patikimas pirkimo datos įrodymas yra originalaus pirkimo dokumento data. Visiems gaminiams, pirktiems įgaliotose specializuotose parduotuvėse nuo 2009-02-01, garantijos laikotarpis pratęsiamas iki 24 mėnesių, jei šių įrenginių pirkėjai užsiregistruoja pagal toliau nurodytas sąlygas per 4 savaites nuo dienos, kai įgaliota specializuota parduotuvė pristatė gaminį bei kas metus perduodama įgaliotam servisui patikrinti gaminio kokybę bei galimus gedimus. Užsiregistruoti galima internete, adresu http://profigarantie.wagner-group.com/ 

Garantijos liudijimas galioja kaip patvirtinimas, kaip ir originalus pirkimo dokumentas, kuriame yra pirkimo data. Registracija galima tik tuo atveju, jei pirkėjas sutinka, kad registruojantis įvesti duomenys būtų išsaugoti.

Atlikus paslaugas pagal garantijos sąlygas, gaminio garantijos laikas nepratęsiamas ir neatnaujinamas. Garantijos laikotarpiui pasibaigus, pretenzijos dėl garantijos arba pagal garantiją nebetenkinamos.

Tvarkymas

Jei garantinio laikotarpio metu pastebima įrenginio medžiagų, apdorojimo arba veikimo defektų, būtina nedelsiant arba ne vėliau kaip per 2 savaites pateikti pretenziją dėl garantijos.

Įgaliota specializuota parduotuvė, kuri pristatė įrenginį, yra įgaliota priimti pretenzijas dėl garantijos. Pretenzijas dėl garantijos taip pat galima reikšti mūsų naudojimo instrukcijose nurodytiems techninės priežiūros centrams. Gaminys turi būti nemokamai išsiųstas ar pristatytas kartu su originaliu pirkimo dokumentu, kuriame yra pirkimo data ir gaminio pavadinimas. Norint garantiją pratęsti, reikia pridėti garantijos liudijimą.

Už išlaidas ir gaminio praradimo arba sugadinimo riziką jį perduodant arba centre, kuris priima pretenziją dėl garantijos arba kuris pristato sutaisytą gaminį, atsako klientas.

Garantijos netaikymas

Pretenzijos dėl garantijos nesvarstomos:

dalims, kurios susidėvi dėl naudojimo ar kitų natūralių susidėvėjimo priežasčių, taip pat dėl natūralaus susidėvėjimo arba dėl naudojimo atsiradusiems gaminio defektams. Konkrečiai tai apima kabelius, vožtuvus, pakuotę, purkštukus, cilindrus, stūmoklius, priemonių perdavimo žarnų dalis, filtrus, vamzdelius, sandariklius, rotorius, statorius ir t. t. Žalai dėl susidėvėjimo, kuri konkrečiai kyla dėl smėliuotų dangos medžiagų, pvz., dispersijos, tinko, mastikos, klijų, glazūros, kvarco pagrindo;

sugedus įrenginiams, kai tokie gedimai kyla pirkėjui ar trečiajai šaliai nesilaikant naudojimo instrukcijų, netinkamai ar neprofesionaliai naudojant, netinkamai surinkus ir (arba) pridavus naudoti įrangą, arba naudojant kitomis, nei numatyta, neįprastomis aplinkos sąlygomis, naudojant netinkamas dengimo medžiagas, netinkamomis naudojimo sąlygomis, naudojant su netinkamu elektros tinklo įtampos tiekimu / dažniu, per dažnai naudojant arba netinkamai atliekant techninę priežiūrą arba priežiūrą ir (arba) valymą;

dėl įrenginio klaidų, kurios atsirado naudojant neoriginalius „Wagner“ priedus, papildomas dalis arba atsargines dalis;

pakeistiems arba papildytiems gaminiams;

gaminiams, kurių serijos numeris buvo pašalintas arba yra neįskaitomas;

gaminiams, kuriuos bandė taisyti neįgaliotieji asmenys;

gaminiams, kurių savybės šiek tiek skiriasi nuo tikslinių savybių, bet tokie skirtumai yra nereikšmingi, palyginti su gaminio verte ir panaudojimo galimybėmis;

gaminiams, kurie buvo iš dalies arba visiškai išrinkti.

Papildomos taisyklės

Minėtos garantijos galioja išskirtinai tiems gaminiams, kurie buvo pirkti įgaliotose specializuotose ES, NVS, Australijos parduotuvėse ir yra naudojami minėtose šalyse.

Jei patikrinus paaiškėja, kad garantija netaikytina, remontas atliekamas pirkėjo sąskaita.

Minėtos taisyklės galutinai lemia teisinį santykį su mūsų įmone. Papildomos pretenzijos, dažniausiai dėl bet kokio tipo žalos ar nuostolių, kurios gali kilti dėl gaminio ar jo naudojimo, neįtraukiamos į atsakomybės dėl gaminio aktą, išskyrus tuos atvejus, kai jos susijusios su naudojimo sritimi.

Teisės į pretenzijas dėl atsakomybės už defektus specializuotam pardavėjui išlieka nepakitusios.

Šiai garantijai galioja Vokietijos įstatymai. Sutarties kalba yra vokiečių kalba. Jei vokiečių ir užsienio kalba parašyto teksto prasmė skirtųsi, pirmenybė teikiama tekstui vokiečių kalba.

J. Wagner GmbH

Profesionalios apdailos skyrius

Otto Lilienthal Strasse 18

88677 Markdorf

Federal Republic of Germany (Vokietijos Federacinė Respublika)

„Wagner“ profesionalams skirtos įrangos garantija

(2009.02.01 statusas)