Rigalit Lietuva produkto vadybininkų kontaktai:

Mirka šlifavimo medžiagos ir įrankiai:

Valerijus Kurkinas                     

El.p.: valerijus@rigalit.lt          

Mob.:+370 657 53399

 Mirka-rankinis-šlifavimas                                     

Mirka šlifavimo juostos, šepečiai

Virginijus Karpičius

El.p.: virginijus@rigalit.lt

Mob.: +370 618 76616

Mirka-juostinis-šlifavimas                                        

Wagner dažymo įranga:

Tadas Kaušakys

El.p.: tadas@rigalit.lt

Mob.: +370 657 86693

wagner-dažymo-įranga                                             

Akzo Nobel klijai medienai:

Rolandas Bagdzevičius

El.p.: rolandas@rigalit.lt

Mob.: +370 618 76161

AkzoNobel-klijai-medienai

Renner Italia medienos apdaila:

Audrius Noreika

El.p.: audrius@rigalit.lt

Mob.:+370 657 88964

Renner-mednienos-apdaila  

Sikkens lauko medienos apdaila:

Darius Dobravolskis

El.p.: darius@rigalit.lt

Mob.:+370 664 32560

Sikkens-medienos-apdaila                                        





Kontaktai:

Įrankių servisas:   

Vidas Šėrys

El.p.: servisas@rigalit.lt

Mob.: +370 677 25530

Adresas: Europos pr. 36, Kaunas 46369                             

Sandėlis:

Eligijus Pilipaitis

El.p.: eligijus@rigalit.lt

Mob.: +370 600 20258   

Adresas.: Europos pr. 36, Kaunas 46369                          

Rekvizitai:

UAB  "RIGALIT Lietuva"

Adres.: Europos pr. 89,  Kaunas 46333

Mob.: +370 618 50633

Faks.: +370 37 295643

El.p.: info@rigalit.lt

                              

Direktorius:

Gediminas Linkus

El.p.: gediminas@rigalit.lt

Mob.: +370 657 57723

Buhalterija:

Aldona Gramauskienė

El.p.: aldona@rigalit.lt

Mob.: +370 618 76262

Faks.: +370 37 29564

Darbo laikas:

I-IV      8:00-17:00

V         8:00-16:00

VI-VII  NEDIRBAME