EASYLAB


Easy lab Prancūzų gamintojas gaminantis įvairias sendinimo ir padengimo medžiagas medienai (parketui, baldams, dailylentėms, langams, durims ir k.t.), metalui, keramikai.

Padengimas medienai

Easy lab produktai leidžia išgauti įvairiausius sendintos medienos efektus ant naujos medienos. Easy lab produktais paveikta mediena įgauna sendintos medienos spalvas ir subtilų grožį, kurio neįmanoma išgauti naudojant dažyves ar lakus. Oksidantai sukuria tikrą alternatyvą bėgančio laiko natūraliai pasendintai medienai, kuri dažnai yra brangi, nes jos yra labai mažai, bei apdirbimas yra problematiškas.

Easy lab produktais mediena yra dekoruojama naudojant oksiduojančius reagentus, kurie reaguoja tarpusavyje arba  su  medžiagomis esančiomis medienoje (taninais, dervomis, celiulioze ir t.t)

Easy lab produktai išskirtinį grožį įgauna naudojami ant šukuotos medienos, tačiau gali būti naudojami pjautai, obliuotai, šlifuotai ar kitaip paruoštai medienai. Apdailinti gaminiai gali būti naudojami lauke arba viduje priklausomai nuo galutinio padengimo būdo.

Produktais galima išgauti įvairių efektų derinant skirtingas medžiagas tarpusavyje, keičiant eiliškumą ir koncentraciją.  

Padengimas metalui

Naudojant Easy Lab produktus skirtus metalų (juodo, spalvoto) dekoravimui ir oksidavimui galima išgauti rūdyjimo, oksidavimo, juodinimo ir k.t. efektus. Oksidantai labai gerai paveikia 

Domina mūsų produktai, užpildykite užklausą

Susisiekite

  • Tel. +370 618 50633
  • El. p. info@rigalit.lt

RIGALIT Lietuva specialistai Jums ne tik pateiks jūsų lūkesčius atitinkantį pasiūlymą, bet ir suteiks galimybę patiems išbandyti siūlomus sprendimus bei prekes.

 

Rekvizitai

UAB "Rigalit Lietuva"

Europos pr. 89, 46333 Kaunas

Tel/Fax.: +370 618 50633

El-paštas: info@rigalit.lt

Įm. kodas 111595283   PVM kodas LT115952811

Sandėlis

Europos pr. 36, 46369 Kaunas

Darbo laikas:

I-IV      8:00-17:00

V         8:00-16:00

VI-VII  NEDIRBAME

Prekė įdėta į krepšelį
Tęskite prekių pasirinkimą arba eikite į krepšelį