• Naujiena

Šlifuoklis sienoms Mirka LEROS-S 950CV 225 mm, 5.0 mm, trumpas

Kodas: MIW9502122 Spausdinti
Mirka “LEROS-S 950CV“ - sienų ir lubų šlifuoklis, pasižymintis visomis gerai žinomo “LEROS 950CV“ savybėmis, tačiau išsiskiria trumpesne rankena ir dar patogesniu valdymu.
Kompaktiško ilgio sieninis šlifuoklis su labai lanksčia šlifavimo galvute, todėl tai yra puikus pasirinkimas šlifuojant sienas riboto pločio uždarose patalpose.
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
1270,62€
vnt / su PVM
Kiekis
Gamintojo sandėlyje
Pristatymas: per 14 d.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00€

Prekės informacija

Mirka “LEROS-S 950CV“ - sienų ir lubų šlifuoklis, pasižymintis visomis gerai žinomo “LEROS 950CV“ savybėmis, tačiau išsiskiria trumpesne rankena ir dar patogesniu valdymu.
“LEROS-S 950CV“ yra kompaktiško ilgio sieninis šlifuoklis su labai lanksčia šlifavimo galvute, todėl tai yra puikus pasirinkimas šlifuojant sienas riboto pločio uždarose patalpose.
Dėl savo lengvumo, pusiausvyros ir lengvo manevringumo “LEROS-S“ leidžia greičiau ir lengviau šlifuoti. Taip pat yra galimybė šlifuoklį prailginti pritaisius papildomą prailgintuvą.
Ypatingai patogus šlifuoti vonių sienas, siaurus koridorius ir kitus objektus.
Šlifuoklis turi dvi dulkių nusiurbimo angas, todėl tai įgalina šlifavimą be dulkių. O tai yra didelis privalumas dirbant uždarose mažose patalpose. Kaip ir didesnis “LEROS“ brolis, taip ir “LEROS-S“ naudoja variklio be šepetėlių technologiją pastoviam greičiui esant apkrovai, neprarandant efektyvumo esant dideliam slėgiui.
Šlifuoklis sujungia ergonomišką ir lanksčią sieninių šlifuoklių technologiją tose vietose, kur šlifuoklio ilgis yra labai svarbus. Turint naują trumpesnį korpusą ir dar labiau patobulintą ergonomiką, jo valdomumas yra nepralenkiamas.

Privalumai:
Didelis šlifavimo galvutės lankstumas: lengvesnis ir ergonomiškas naudojimas.
5 mm orbita: puiki paviršiaus apdaila ir lengvesnis valdymas.
Variklio technologija be šepetėlių: pastovus greitis esant apkrovai, efektyvumas neprarandamas esant dideliam slėgiui.
Tik 3,2 kg: pagerintas produktyvumas.
Dvi dulkių nusiurbimo angos: šlifavimas be dulkių.
Dvi sukibimo rankenos: ergonomiškas ir saugus sukibimas, leidžiantis visiškai kontroliuoti šlifavimo procesą.

Pritaikymas:
• Statybų sektoriuje: vonių sienos, siauri koridoriai ir kitos mažos patalpos.
• Medienos pramonėje: kieta mediena, dideliems stalams, durims, sijoms ir kita.
• Automobilių pramonėjė
• Jūrų pramonėje

Charakteristika

Ilgis 88 cm
Galia 350 W
Įtampa 220 - 240 V
Triukšmo lygis 73 dB
Orbita 5 mm
Vibracijos lygis 2,5 m/s²
Dažnis 50/60 Hz
Padas įeina į komplektą MIW9514311
Greitis 4000 - 8000 sūk./min.
Dulkių nutraukimas Centrinis vakuumas
Pado dydis 225 mm
Svoris 3.2 kg

Dokumentai

Gamintojas

Mirka būstinė Suomija

"Mirka" yra visame pasaulyje besiplečianti įmonė, turinti 18 dukterinių įmonių, esančių Europoje, Viduriniuose Rytuose, Šiaurės ir Pietų Amerikoje bei Azijoje. Pagrindinė būstinė ir gamyba yra Suomijoje. Daugiau nei 97% jos produktų eksportuojama ir parduodama daugiau nei 100 šalių.

Novatoriškas požiūris, moksliniai tyrimai ir technologinė plėtra leido "Mirka" tapti lanksčių abrazyvų inovacijų lydere, taip pat sukurti patentuotą šlifavimo sistemą, kuri leidžia klientams mėgautis tikru paviršių šlifavimu be dulkių.

Šiandien "Mirka" siūlo plačią, aukštos kokybės produktų gamą, kuri apima  visas šlifavimo operacijas. Asortimente pažangūs produktai skirti efektyviai spręsti specializuotos gamybos (medienos, automobilių pakartotinės apdailos, kompozitų) problemas tiek profesionalams, tiek mėgėjams.

Išsaugotos prekės