Šlifuoklis sienoms Mirka LEROS 950CV 225 mm, 5.0 mm + varžtų krepšys

Kodas: MIW9502022BA Spausdinti
Mirka LEROS 950CV - unikalus bešepetėlinis sienų ir lubų šlifuoklis. Dėka nedidelio svorio, mažesnio nei 3,5 kg, šlifuoklis tinkamas naudoti ilgesniam laikui mažiau apkraunant operatoriaus kūną.
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
1270,62€
vnt / su PVM
Kiekis
Yra sandėlyje
Pristatymas: per 5 d.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00€

Prekės informacija

Mirka LEROS 950CV - unikalus bešepetėlinis sienų ir lubų šlifuoklis. Dėka nedidelio svorio, mažesnio nei 3,5 kg, šlifuoklis tinkamas naudoti ilgesniam laikui mažiau apkraunant operatoriaus kūną.
Mirka Leros yra pirmasis sienų šlifuoklis su 180 ° lankstumo šlifavimo galvute, tai leidžia operatoriui pasiekti paviršių iš geresnio kampo ir suteikia darbui daugiau ergonomiškumo.
Dėl orbitinių judesių, šlifuoklis reaguoja tiksliai į operatoriaus judesius. Specialus šlifavimo galvutės ir atraminės dangties dizainas leidžia dirbti labai arti kampų ir kraštų.
Be to, šlifavimo galvutės fiksavimo taškas yra arti paviršiaus, kas leidžia išgauti stabilesnį šlifavimą.
Į komplektą įtrauktas medžiaginis krepšys, varžtai, taip pat turi šlifavimo padą bei privalo būti naudojamas su tarpiniu padu.

Charakteristika

Galia 350 W
Įtampa 220 - 240 V
Triukšmo lygis 73 dB
Orbita 5 mm
Vibracijos lygis 2,5 m/s²
Dažnis 50/60 Hz
Padas įeina į komplektą MIW9514311
Greitis 4000 - 8000 sūk./min.
Dulkių nutraukimas Centrinis vakuumas
Pado dydis 225 mm

Dokumentai

Gamintojas

Mirka būstinė Suomija

Mirka yra viena iš Suomių kapitalo KWH Group įmonių ir didžiausia dengtų abrazyvų gamintoja Skandinavijoje. Novatoriškas požiūris, moksliniai tyrimai ir technologinė plėtra leido Mirkai tapti lanksčių abrazyvų inovacijų lyderiu taip pat sukurti patentuotą šlifavimo sistemą, kuri leidžia klientams mėgautis tikru paviršių šlifavimu be dulkių.

Šiandien, Mirka siūlo plačią, aukštos kokybės produktų gamą, kuri apima  visas šlifavimo operacijas. Asortimente pažangūs produktai skirti efektyviai spręsti specializuotos gamybos (medienos, automobilių pakartotinės apdailos, kompozitų) problemas tiek profesionalams, tiek mėgėjams.

Mirka produkcija gaminama Suomijoje ir apie 90% produkcijos yra eksportuojama ir parduodama daugiau nei 80 šalių. Mirka savo atstovybes turi Didžiojoje Britanijoje, Vokietijoje, JAV, Švedijoje, Prancūzijoje, Italijoje, Ispanijoje, Meksikoje, Singapūre, Estijoje, Brazilijoje, Kinijoje, Rusijoje, Kanadoje, Norvegijoje ir Danijoje.

Mirka yra pirmoji savo srities bendrovė gavus tris svarbiausius kokybės standartus.

  • Patikima kokybė užtikrinama ISO 9001 kokybės vadybos sistema.
  • OHSAS 18001 profesinės sveikatos ir saugos valdymo sistema užtikrina aukštą darbų saugos lygį.
  • ISO 14001 aplinkos apsaugos vadybos sistema įrodo, kad yra tausojama aplinka visose veiklose.

 

Išsaugotos prekės