GIPSO IR TINKO ŠLIFAVIMAS


Kokybiškas ir greitas didelių plotų (tokių kaip sienų ir lubų) šlifavimas gali tapti tikru iššūkiu ne tik profesionalams, bet ir meistrams turintiems tik savaitgalį pakeisti lubų ir sienų apdailą kardinaliai.

Bet yra trys žingsniai, kurie padės sienų ir lubų šlifavimą padaryti vienu malonumu. Leiskite jums padėti!

PIRMA: TEISINGI ĮRANKIAI

Sienų šlifuoklis (buitiškai vadinamas žirafa) nulems ar sienos ir lubos bus nušlifuotos kokybiškai, ar nereikės sienų ir lubų peršlifuoti, o gal net perdažyti. Atlikome elementarius šlifavimo eksperimentus ir pateiksime jums akivaizdžius rezultatus.

Leiskite pristatyti sienų šlifuoklį (žirafą) Mirka LEROS! Tai unikalus ilgai kurtas ir mūsų manymų tobulai atitinkantis šiuolaikinių šlifuotojų poreikius šlifuoklis (žirafa). Dėl nedidelio svorio šlifuoklis gali būti naudojamas ilgiau, neapsunkindamas šlifuotojo, o 180° lankstumo šlifavimo galva padeda šlifuotojui pasiekti geresnį kampą ir suteikia darbui ergonomiškumo. Dirbdamas orbitiniu šlifavimo principu, šlifuoklis tiksliai reaguoja į operatoriaus judesius, o specialus įrankio dizainas leidžia dirbti labai arti kampų / kraštų išgaunant stabilesnį šlifavimą. Vilniuje Mirka žirafą LEROS galite išbandyti išsinuomavę UAB "GOTAS" Linkmenų g. 37, Vilnius telefonu 852300680, Kaune susisiekę tiesiogiai su mūsų techniniu konsultantu Valeriju Kurkinu +370 65753399  

PRIVALUMAI

  • Lengviausias šlifuoklis savo klasėje
  • Vienintelis šlifuoklis su 180° besisukančiu padu
  • Orbitos principo šlifavimas su dviguba dulkių ištraukimo sistema

Ergonomiška įrankio konstrukcija ir svoris (tik 3,5kg) leis dirbti ilgiau neapsunkinant nugaros ir rankų, o lankstus ir praktiškas dizainas suteikia neprilygstamą pranašumą.

180° APSISUKANTIS PADAS

Dėka šlifuoklio galvos rotacijos ir pagrindinio šlifavimo pado dizaino operatorius gali prieiti labai arti sienų ir lubų kampų. Šlifavimą dar labiau palengvima orbitiniai šlifuoklio judesiai, kurie reaguodami į operatoriaus judesius padaro darbą lengvesnį, procesą greitesnį, o rezultatą kokybiškesnį. Šlifavimo darbus nuo sienų prie lubų perkelsite akimirksniu. 

 

Antra: ŠVARUS (be dulkių) ŠLIFAVIMAS

Taupykite savo pinigus, laiką ir svarbiausia sveikatą – šlifuokite be dulkių.

Šlifavimo tinklelis (pasirinkite tinkamą pagal šlifuojamą paviršių ir medžiagos kietumą) ir dulkių siurblys  (universalūs adapteriai leis jums pajungti prie savo žirafos bet kokio modelio siurblį) – būtini priedai kokybiškam darbui!
Rūpinkitės ne tik šlifuojamo paviršiaus kokybe, bet ir savo sveikata. Jei nušlifuotos dulkės nėra nutraukiamos į dulkių surinkimo sistemą, jos pasklinda ore (kuriuo jūs kvėpuojate), nusėda ant šlifuojamo paviršiaus (taip jį braižydamos ir ilgindamos šlifavimo procesą) ir galiausiai nusėda ant žemės (nuo kurios turi būti surinktos norint tęsti darbus). Tai kodėl nerinkti dulkių šlifavimo metu taupant laiką, sveikatą ir žinoma pinigus?

Paprastas šlifavimo popieriaus lapelis (diskelis) yra pigesnis, bet per popierių dulkių ištraukti negalėsite. Popierinių diskelių reikės sunaudoti daugiau, norint nušlifuoti tą patį plotą (nes abrazyvas apsineša greičiau), naudoti respiratorių ir papildomai siurbliuoti aplinkinius paviršius padengtus dulkėmis  bei savo drabužius.

VIDEO BANDYMAI:

Domina mūsų produktai, užpildykite užklausą

Susisiekite

  • Tel. +370 618 50633
  • El. p. info@rigalit.lt

RIGALIT Lietuva specialistai Jums ne tik pateiks jūsų lūkesčius atitinkantį pasiūlymą, bet ir suteiks galimybę patiems išbandyti siūlomus sprendimus bei prekes.

 

Rekvizitai

UAB "Rigalit Lietuva"

Europos pr. 89, 46333 Kaunas

Tel/Fax.: +370 618 50633

El-paštas: info@rigalit.lt

Įm. kodas 111595283   PVM kodas LT115952811

Sandėlis

Europos pr. 36, 46369 Kaunas

Darbo laikas:

I-IV      8:00-17:00

V         8:00-16:00

VI-VII  NEDIRBAME

Prekė įdėta į krepšelį
Tęskite prekių pasirinkimą arba eikite į krepšelį