Vadybininkai


Akzo Nobel klijai medienai, 
hermetikai, parketlenčių klijai


Rolandas Bagdzevičius

El.p.: rolandas@rigalit.lt
Mob.: +370 618 76161

         Akzo Nobel medienos apdaila, 
Wagner dažymo įranga


Vaidas Sabeckis

El.p.: vaidas@rigalit.lt
Mob.:+370 657 86693

          Mirka šlifavimo juostos, 
šepečiai, veltinis, grafitas


Virginijus Karpičius

El.p.: virginijus@rigalit.lt
Mob.: +370 618 76616

         Mirka šlifavimo medžiagos ir įrankiai 
rankiniam šlifavimui - poliravimui


Valerijus Kurkinas

El.p.: valerijus@rigalit.lt
Mob.:+370 657 53399

          Renner Italia
medienos apdaila


Audrius Noreika

El.p.: audrius@rigalit.lt
Mob.:+370 657 88964
                 
UAB  "RIGALIT Lietuva"
Adres.: Europos pr. 89, 
Kaunas 46333
Tel.: laikinai neveikia 
Mob.: +370 618 50633
Faks.: +370 37 295643
El.p.: info@rigalit.lt  
  Direktorius
Gediminas Linkus
El.p.: gediminas @rigalit.lt
Mob.: +370 657 57723
 

Buhalterija
Aldona Gramauskienė
El.p.: aldona@rigalit.lt
Mob.: +370 618 76262

Faks.: +370 37 29564

  Sandėlis
Adresas.: Europos pr. 36, 
Kaunas 46369
Eligijus Pilipaitis
El.p.: eligijus@rigalit.lt
Mob.: +370 600 20258
  Įrankių servisas
Adresas: Europos pr. 36, 
Kaunas 46369
Vidas Šėrys
El.p.: servisas@rigalit.lt
Mob.: +370 677 25530

 

Domina mūsų produktai, užpildykite užklausą

Susisiekite

  • Tel. +370 618 50633
  • El. p. info@rigalit.lt

RIGALIT Lietuva specialistai Jums ne tik pateiks jūsų lūkesčius atitinkantį pasiūlymą, bet ir suteiks galimybę patiems išbandyti siūlomus sprendimus bei prekes.

 

Rekvizitai

UAB "Rigalit Lietuva"

Europos pr. 89, 46333 Kaunas

Tel/Fax.: +370 618 50633

El-paštas: info@rigalit.lt

Įm. kodas 111595283   PVM kodas LT115952811

Sandėlis

Europos pr. 36, 46369 Kaunas

Darbo laikas:

I-V      8:00-17:00

VI-VII  NEDIRBAME

Prekė įdėta į krepšelį
Tęskite prekių pasirinkimą arba eikite į krepšelį