Biuras


UAB  "RIGALIT Lietuva"
Adres.: Europos pr. 89, Kaunas 46333
Tel.: +370 37 295643
Mob.: +370 618 50633
Faks.: +370 37 295643
El.p.: info@rigalit.lt
  Direktorius

Gediminas Linkus

El.p.: gediminas @ rigalit.lt
Mob.: +370 657 57723
  Buhalterija

Aldona Gramauskienė

El.p.: aldona@rigalit.lt
Mob.: +370 37 295643
  Sandėlis
Adresas: Europos pr. 36, Kaunas 46369

Eligijus Pilipaitis
El.p.: eligijus@rigalit.lt
Mob.: +370 600 20258
  Įrankių servisas

Vidas Šėrys
El.p.: servisas@rigalit.lt
Mob.: +370 677 25530
                 
Vadybininkai                
                 
Akzo Nobel klijai medienai, 
hermetikai, parketlenčių klijai


Rolandas Bagdzevičius

El.p.: rolandas@rigalit.lt
Mob.: +370 618 76161

          Akzo Nobel medienos apdaila, 
Wagner dažymo įranga


Vaidas Sabeckis

El.p.: vaidas@rigalit.lt
Mob.:+370 657 86693

          Mirka šlifavimo juostos, 
šepečiai, veltinis, grafitas


Virginijus Karpičius

El.p.: virginijus@rigalit.lt
Mob.: +370 618 76616

          Mirka šlifavimo medžiagos ir įrankiai 
rankiniam šlifavimui - poliravimui


Valerijus Kurkinas

El.p.: valerijus@rigalit.lt
Mob.:+370 657 53399

          Renner Italia medienos apdaila


Audrius Noreika

El.p.: audrius@rigalit.lt
Mob.:+370 657 88964

 

Domina mūsų produktai, užpildykite užklausą

Susisiekite

  • Tel. +370 37 295643
  • El. p. info@rigalit.lt

RIGALIT Lietuva specialistai Jums ne tik pateiks jūsų lūkesčius atitinkantį pasiūlymą, bet ir suteiks galimybę patiems išbandyti siūlomus sprendimus bei prekes.

 

Rekvizitai

UAB "Rigalit Lietuva"

Europos pr. 89, 46333 Kaunas

Tel/Fax.: +370 37 295643

El-paštas: info@rigalit.lt

Įm. kodas 111595283   PVM kodas LT115952811

Sandėlis

Europos pr. 36, 46369 Kaunas

Darbo laikas:

I-V      8:00-17:00

VI-VII  NEDIRBAME

Prekė įdėta į krepšelį
Tęskite prekių pasirinkimą arba eikite į krepšelį