Rekuperacijos įranga
Rekuperacijos įranga
Tinklelis
Sąrašas

Rekuperacijos įranga

Miltelių rekuperacijos įranga skirta miltelių susigrąžinimui ir perdirbimui. Šios įrangos pagalba galima efektyviai ir ekonomiškai perdirbti miltelius, kurie susidaro įvairiose pramonės šakose arba kituose procesuose.

WAGNER miltelių rekuperacijos įranga atskiria iš dažymo kameros ištrauktą miltelių/oro mišinį ir grąžina atskirtus miltelius atgal į sistemą. Galima rinktis iš dviejų variantų: filtro ir ciklono atkūrimo sistemų. 

Labai efektyvūs ciklonai yra ideali pasirinkimo galimybė automatinėms dažymo kameroms spalvų keitimo sistemoms. Ciklonas atskiria ištraukiamą miltelių/oro mišinį, išmetamas oras vamzdžiu patenka į antrinį filtrą. Milteliai yra sijojami ir grąžinami į purkštuvus. Dėl srautui optimizuotos ciklono konstrukcijos pasiekiama žymiai mažesnių slėgio nuostolių, taigi taupo energiją.

Filtro rekuperacijos įrangos atveju, milteliai yra tiesiogiai atskiriami su dideliu atskyrimo efektyvumu. Yra atskiri pastatomi filtrų moduliai „After filter“ ir moduliai „ICF“, kurie gali būti flanšais prie dažymo kameros šonų. Mobilus filtro vežimėlis lengvai keičiamas keičiant spalvas.

Aktyvūs filtrai