SPECIALUS VASAROS PASIŪLYMAS! Sikkens CETOL WF 771 - lazūra terasoms ir baldams dabar už ypatingą kainą! Tinka lauko ir vidaus medienai.

Šlifavimo diskai
Šlifavimo diskai
Tinklelis
Sąrašas

Šlifavimo diskai

Metalo šlifavimo diskai yra aukščiausios kokybės ir skirti šlifuoti nerūdijantį plieną, geležį ir kitas metalines medžiagas. Pasižymi aukštu darbo greičiu, tikslumu ir ilgaamžiškumu. Padės gauti puikius rezultatus ir patenkinti visus šlifavimo poreikius.

Karbosan šlifavimo diskų asortimentas yra platus, atsižvelgiant į įmonių, kurių pagrindinė veikla yra intensyvus metalo apdorojimas, poreikius. Gali būti 100 mm, 115 mm, 125 mm, 180 mm, 230 mm skersmens ir 6,4 mm, 8,0 mm, 10 mm storio, skirti nešiojamosioms elektrinėms šlifavimo staklėms ir kampinėms šlifavimo staklėms.

Siūlome ne tik standartinius gaminius, kurie gaminami daugeliui medžiagų šlifuoti, pavyzdžiui, bendrosios paskirties metalo šlifavimo procesams, suvirinimo siūlių ir suvirinimo šerpetų šlifavimui, lietų medžiagų šlifavimui, nerūdijančio plieno ("inox") ir aliuminio medžiagų šlifavimui, bet ir tokiems sektoriams, kuriuose reikia didesnio medžiagų nuėmimo, pavyzdžiui, liejykloms ir laivų statykloms.

Visi „Karbosan“ prekės ženklo abrazyviniai gaminiai yra pagaminti ir išbandyti pagal OSA standartus.

Aktyvūs filtrai