SPECIALUS VASAROS PASIŪLYMAS! Sikkens CETOL WF 771 - lazūra terasoms ir baldams dabar už ypatingą kainą! Tinka lauko ir vidaus medienai.

Akumuliatorinis šlifuoklis Mirka ANGOS ARG-B 200 55 mm, 10.8V, 5.0 Ah

Kodas: 8991100311 Spausdinti
Patogus, lengvas ir ergonomiškas akumuliatorinis šlifuoklis Mirka® ANGOS (8991100311) gali būti naudojamas su įvairiais priedais šlifuojant metalą, po suvirinimo, paviršiaus kondicionavimui, pjovimui bei dažų šalinimui.
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
1 051,49 €
vnt / su PVM
Kiekis
Gamintojo sandėlyje
Pristatymas: Teiraukitės
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacijaAkumuliatorinis šlifuoklis Mirka® ANGOS (8991100311) gali būti naudojamas su įvairiais priedais šlifuojant metalą, po suvirinimo, paviršiaus kondicionavimui, pjovimui bei dažų šalinimui.

Šis unikalus įrankis, maitinamas baterijomis ir be laidų bei žarnų, leidžia atlikti darbus sunkiai pasiekiamose vietose.

Patogus, lengvas ir ergonomiškas dizainas suteikia puikų įrankio balansą, o kintamo greičio valdymo gaidukas suteikia vartotojui optimalų greičio valdymą. Didelis greičio reguliavimo spektras taip pat leidžia pritaikyti daugybėje sričių.

Mirka® ARG-B 200 tiekiamas su "Quick Lock" adapteriu, skirtu naudoti su Mirka® Quick Lock diskeliais. 6 mm įvorė leidžia naudoti kelis priedus, tokius kaip adapteris, abrazyviniai šepečiai.

Tiek

Charakteristika

Triukšmo lygis 66 dB
Rūšis ARG-B
Vibracijos lygis 2,5 m/s²
Greitis 2500 - 20000 sūk./min.
Dulkių nutraukimas Nevakuuminis
Tipas Akumuliatorinis
Įtampa įrankyje 10,8 VDC
Baterijos talpa 5.0 Ah
Svoris 0.89 kg

Dokumentai

Gamintojas

Mirka būstinė Suomija

"Mirka" yra visame pasaulyje besiplečianti įmonė, turinti 18 dukterinių įmonių, esančių Europoje, Viduriniuose Rytuose, Šiaurės ir Pietų Amerikoje bei Azijoje. Pagrindinė būstinė ir gamyba yra Suomijoje. Daugiau nei 97% jos produktų eksportuojama ir parduodama daugiau nei 100 šalių.

Novatoriškas požiūris, moksliniai tyrimai ir technologinė plėtra leido "Mirka" tapti lanksčių abrazyvų inovacijų lydere, taip pat sukurti patentuotą šlifavimo sistemą, kuri leidžia klientams mėgautis tikru paviršių šlifavimu be dulkių.

Šiandien "Mirka" siūlo plačią, aukštos kokybės produktų gamą, kuri apima  visas šlifavimo operacijas. Asortimente pažangūs produktai skirti efektyviai spręsti specializuotos gamybos (medienos, automobilių pakartotinės apdailos, kompozitų) problemas tiek profesionalams, tiek mėgėjams.

Išsaugotos prekės 0
Susijusios prekės