Apsauginis anglies nanopluošto respiratorius Mirka FFP2

Kodas: 909023001L Spausdinti
Mirka apsauginė anglies nanopluošto kaukė yra sertifikuotas FFP2 respiratorius, kuris apsaugo nuo kietųjų dalelių ir dulkių bei kvapų.
Dydis
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
4,96 €
vnt / su PVM
Kiekis
Yra sandėlyje
Pristatymas: per 5 d.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacija

Mirka apsauginė anglies nanopluošto kaukė yra sertifikuotas FFP2 respiratorius, kuris apsaugo nuo kietųjų dalelių ir dulkių bei kvapų.

Dėl aktyviosios anglies sluoksnio taip pat suteikia naują komforto lygį, nes užfiksuoja bet kokios kilmės nemalonius kvapus.

Charakteristika

Dydis Galimi dydžiai: M, L

Dokumentai

Gamintojas

Mirka būstinė Suomija

"Mirka" yra visame pasaulyje besiplečianti įmonė, turinti 18 dukterinių įmonių, esančių Europoje, Viduriniuose Rytuose, Šiaurės ir Pietų Amerikoje bei Azijoje. Pagrindinė būstinė ir gamyba yra Suomijoje. Daugiau nei 97% jos produktų eksportuojama ir parduodama daugiau nei 100 šalių.

Novatoriškas požiūris, moksliniai tyrimai ir technologinė plėtra leido "Mirka" tapti lanksčių abrazyvų inovacijų lydere, taip pat sukurti patentuotą šlifavimo sistemą, kuri leidžia klientams mėgautis tikru paviršių šlifavimu be dulkių.

Šiandien "Mirka" siūlo plačią, aukštos kokybės produktų gamą, kuri apima  visas šlifavimo operacijas. Asortimente pažangūs produktai skirti efektyviai spręsti specializuotos gamybos (medienos, automobilių pakartotinės apdailos, kompozitų) problemas tiek profesionalams, tiek mėgėjams.

Išsaugotos prekės