Suvienodinantis priedas Renner KY-M116

Kodas: KY-M116 Spausdinti
  • Pakuotė 25 L
  • Parduodama pakuotėmis
Renner stabilizatorius KY-M116 (sendintas varis) skirtas reaktyviam beicui stabilizuoti, prislopinant reakciją su taninais.
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
10,82 €
ltr / su PVM
Kiekis
Yra sandėlyje
Pristatymas: per 2 d.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacija

Renner stabilizatorius KY-M116 (sendintas varis)

Pagrindinės savybės:
• Stabilizuoja reaktyvų beicą, prislopindamas reakciją su taninais. Tai padaro spalvą stabilią ir leidžia vandens pagrindu dažus padengti tolygiai
• Gali būti tepamas grynas arba praskiestas, tepamas vienu ar keliais sluoksniais, taip išgaunant platų atspalvių spektrą

Siūloma naudoti:
• Baldams, parketui, sijoms ir kitiems daiktams, kai siekiama sendintos išvaizdos rezultato (žalia mediena turi būti tinkamai nušlifuota arba pjauta)
• Nerekomenduojama naudoti ant obliuotos medienos

Charakteristika

Užnešimo būdas Purškimu
Medžiagos tipas Vandens pagrindu
Apdailos medžiagų rūšis Priedai
Dengiamumas Skaidrus
Panaudojimas Vidaus apdailai
Pakuotė Pakuotė 25 L
** Parduodama pakuotėmis

Dokumentai

Gamintojas

Renner Italia gamintojas

Renner Italia“ yra „Renner Global Alliance“, pasaulinio tinklo, patenkinančio bet kokius medienos rinkos prašymus, širdis. Viso aljanso gamybinis potencialas viršija 170 000 tonų medienos dangų. „Renner Global Alliance“ viduje „Renner Italia“ veikia Europos ir Azijos rinkose. Be to, „Renner Italia“ yra Aljanso strategijų koordinavimo centras visame pasaulyje. „Renner Italia“ taip pat priklauso grupei „Renner Herrmann S.A."

Prekės ženklas gamina patikimiausias, moderniausias ir novatoriškiausias medžio dangas. Bendrovės kuriamos dangos suformuluotos pagal etinius principus ir kiekvienoje dangų skardinėje sutalpinta visa "Renner Italia" pasaulėžiūra. „Renner Italia“ dangos sukurtos gerbiant gamtą ir žmones. Šios dangos yra saugios vartotojui ir visiems, kurie su jomis susiduria.

Išsaugotos prekės