RIGALIT specializuota žaliavų ir įrangos tiekimo medienos pramonei kompanija. Partneriams galinti pasiūlyti aukščiausios kokybės mašininio, bei rankinio šlifavimo medžiagas, klijavimo sistemas, medienos apdailos medžiagas, taip pat įvairius priedus, įrankius ir įrengimus, būtinus šių produktų naudojimui, dozavimui ir maišymui.

Stengiamės tinkamai atstovauti specializuotų medienos pramonės žaliavų tiekėjus/gamintojus kaip:

  • Akzo Nobel medienos apdailos medžiagos ir klijai
  • KWH Mirka Ltd šlifavimo poliravimo medžiagos ir įrankiai
  • GMBH WAGNER Group dažų purškimo sprendimai
  • RENNER Italia dažai ir lakai medienai

Daugiau informacijos apie atstovaujamus gamintojus galima rasti skiltyje "Prekės ženklai".

RIGALIT įkurta Rygoje - 1991 metais. Tuo metu bendrovėje dirbo 6 darbuotojai. 2015 m. RIGALIT įmonių grupėje dirba 35 darbuotojai Latvijoje SIA „RIGALIT“, Lietuvoje UAB "Rigalit Lietuva" (Kaunas) ir Baltarusijoje OOO "Belrigalit" (Minskas). 

RIGALIT komanda tai profesionalūs specialistai, kurie dirba siekdami įgyvendinti bendrą tikslą: užtikrinti nenutrūkstamą ir savalaikį medžiagų tiekimą bei techninį palaikymą, pagalbą įdiegiant į gamybą efektyvesnius produktus ir užtikrinant kokybiškų paslaugų spektrą.

PARTNERIAMS siūlome ir patariame išsirinkti geriausias medžiagas ir sprendimus, kurie atitiktų turimus arba būsimus technologinius procesus, o produktai atitiktų užsakovų keliamus reikalavimus.

RIGALIT specialistai kartu su medžiagomis teikia patarimus dėl konkrečių technologinių pagerinimų arba pastabas apie trūkumus ar galimus našumo rezervus.

RIGALIT ne tik kalba, tačiau ir įsiklauso į PARTNERIŲ poreikius ir esant galimybei pasiūlo tinkamą produktą ar paslaugą.

Mūsų verslo filosofija yra išbandyta daugiau nei 25 metų sėkmingo darbo prisijunkite prie mūsų jau dabar!