SPECIALUS VASAROS PASIŪLYMAS! Sikkens CETOL WF 771 - lazūra terasoms ir baldams dabar už ypatingą kainą! Tinka lauko ir vidaus medienai.

Mirka įrankių remonto sąlygos.

Mirka servisas

MIRKA įrankių remontą garantiniu ir pogarantiniu laikotarpiu atlieka oficialus „KWH MIRKA“ įrankių remonto partneris Lietuvoje UAB "RIGALIT Lietuva" adresu: Europos pr. 36, Kaunas. Norint užsakyti įrankių remontą spaukite žemiau esančią nuorodą:

REGISTUOK ĮRANKĮ REMONTUI

Užregistravę ir gavę tai patvirtinantį laišką neišardytą pilnos komplektacijos įrankį siųskite adresu UAB "RIGALIT Lietuva" Europos pr. 36, Kaunas LT-46369 arba pristatykite patys nurodydami užsakymo numerį kartu pateiktami ir užpildytą serviso remonto formą, kurią rasite ČIA. Jei norite, kad įrankio siuntimu pasirūpintume mes, tai pažymėkite registravimo formoje ir mes iškviesime DPD kurjerį, kuris pristatys įrankį remontui.

PASTABA: Garantiniam įrankio remontui būtina kartu su įrankiu pateikti pirkimo sąskaitos kopiją, laidą ir padą su kuriuo dirbo mašinėlė.

Garantinis įrankių remontas atliekamas vadovaujantis KWH MIRKA sąlygomis. Jas rasite čia.

Nustačius gedimo priežastį įrankiui, kuriam pasibaigus garantija ar garantijai negaliojant, su klientu derinama remonto darbų sąmatą, o darbai pradedami, tik gavus kliento raštišką patvirtinimą dėl remonto darbų užsakymo. 

Negarantinio remonto atveju siuntimo ir įrankio gedimo nustatymo ir remonto kaštus padengia vartotojas.

Jei klientas atsisako remontuoti įrankį, siuntimo ir gedimo nustatymo kaštus padengia vartotojas, o įrankis  vartotojui  grąžinamas išardytas.

Įrankio gedimo nustatymas, jei įrankis neremontuojamas 12 eur su PVM.

Įrankio siuntimas/paėmimas Lietuvoje 4 eur su PVM. 

Telefonas pasiteiravimui apie MIRKA įrankių remontą:

+370 605 84832

arba elektroninis paštas:

mirkaservisas@rigalit.lt