SPECIALUS VASAROS PASIŪLYMAS! Sikkens CETOL WF 771 - lazūra terasoms ir baldams dabar už ypatingą kainą! Tinka lauko ir vidaus medienai.

Domina šlifavimo medžiagos? Šlifavimo įrankiai? Mes galime padėti Jums pasirinkti.

Šlifavimo medžiagų ir įrankių parinkimas

Mes žinome su kokiais iššūkiais susiduriate kiekvieną dieną ir turime sprendimus, kad gautumėte geriausius darbo rezultatus. Mirka gaminius naudoja pirmaujantys baldų gamintojai ir rekomenduoja pasaulinės dažų kompanijos.

Pasirinkę unikalius Mirka šlifavimo sprendimus, žinote, kad galite mumis pasikliauti. Mes ne tik siūlome geriausią techninį sprendimą jūsų gamyboje - mes taip pat pateikiame savo patirtį. Kartu su naujo lygio šlifavimo produktais siekiame patobulinti kiekvieną jūsų šlifavimo ir poliravimo dalį tvariai. Tai padidins našumą ir pelningumą. Tuo pat metu galime padėti jums mažiau nerimauti, nes galite būti tikri, kad gausite geriausius produktus ir sprendimus.

Galime pasiūlyti visiems porekiams pritaikytus šlifavimo abrazyvusšlifavimo diskeliusstačiakampius ir trikampius lapeliusšlifavimo rulonus. Asortimente aliuminio oksido, silicio karbido, keramikos, mikro abrazyvai ant tinklelio, popieriaus ar plėvelės pagrindo.

Ieškote efektyvaus, bet lengvo ir patogaus šlifuoklio? Naudodami Mirka elektrinius įrankius ir šlifavimo be dulkių sprendimus galite pagerinti savo darbo procesą ir sutaupyti laiko bei pinigų.

Su Mirka elektriniais įrankiais jūs gaunate:

  • Geresnė ergonomika
  • Nuosekli paviršiaus kokybė
  • Lengvai naudojami įrankiai
  • Greitesni rezultatai
  • Mažiau vibracijos ir triukšmo
  • Be dulkių ir švaresnė darbo aplinka

Dulkių poveikis kelia daug pavojų milijonų darbuotojų sveikatai ir saugai. Dulkės darbo vietoje taip pat gali užteršti arba sumažinti gaminių apdailos kokybę ir paveikti darbo vietos našumą. Bet viso to galima išvengti.

Išbandykite novatoriškus Mirka šlifavimo sprendimus ir sužinokite, kaip darbo aplinka be dulkių gali paskatinti jūsų verslą:

  • Sveikesnė darbo vieta - neleiskite dulkėms patekti į plaučius
  • Laiko taupymas - po šlifavimo nereikia valyti, švarūs abrazyvai geriau šlifuoja
  • Pinigų taupymas - atsparumas užsikimšimui leidžia ilgiau šlifuoti tuo pačiu abrazyvu
  • Aukštos kokybės apdaila - dėl smulkesnio įbrėžimo rašto

Jei norite pasitarti ir įsigyti visas paviršiaus paruošimui reikalingas rankinio šlifavimo medžiagas ir įrankius, kreipkitės kontaktais žemiau:

Mirka šlifavimo medžiagos ir įrankiai:

Valerijus Kurkinas                     

El.p.: valerijus@rigalit.lt

Mob.: +370 657 53399

rankinio-šlifavimo-medžiagų-parinkimas

Ieškote našių ir efektyvių šlifavimo juostų? Mes siūlome platų šlifavimo juostų dydžių ir šlifavimo grūdelių pasirinkimą daugumai šlifavimo sričių. Šlifavimo abrazyvai yra pritaikyti beveik visiems paviršiams.

Asortimente taip pat turime šlifavimo šepečių, grafitinių juostų, velenų valymo peilių, šlifavimo būgnų ir ne tik efektyviam šlifavimo procesui.

Jei norite pasitarti ir įsigyti visas mašininiam šlifavimui reikalingas medžiagas, kreipkitės kontaktais žemiau:

Mirka šlifavimo juostosšepečiai

Virginijus Karpičius

El.p.: virginijus@rigalit.lt

Mob.: +370 618 76616

mašininio-šlifavimo-medžiagų-parinkimas