SPECIALUS VASAROS PASIŪLYMAS! Sikkens CETOL WF 771 - lazūra terasoms ir baldams dabar už ypatingą kainą! Tinka lauko ir vidaus medienai.

2022 m. birželio 6 d. RIGALIT Lietuva švenčia savo 25 - ąjį gimtadienį. Įmonės istorija prasidėjo 1997 m. Kaune. Per šį laikotarpį įmonė augo kartu su savo partneriais ir tiekėjais.

Galime pasidžiaugti šiuo periodu įgyta neįkainojama patirtimi, išmintimi, kuri praverčia rūpinantis reikliais partnerių poreikiais ir sklandžiu darbu.

Esame oficialūs atstovai jau ne vienerius metus tokių gamintojų, kaip KWH Mirka Ltd, GMBH WAGNER Group, RENNER Italia, Sikkens, Akzo Nobel, kurių gaminių kokybė ir patirtis kalba pati už save jau ne vieną dešimtmetį.

Didžiuojamės per šį laikotarpį nuveiktais darbais ir su nekantrumu laukiame ateinančių iššūkių ir darbų. 

RIGALIT komanda tai profesionalūs specialistai, kurie dirba siekdami įgyvendinti bendrą tikslą: užtikrinti nenutrūkstamą ir savalaikį medžiagų tiekimą bei techninį palaikymą, pagalbą įdiegiant į gamybą efektyvesnius produktus ir užtikrinant kokybiškų paslaugų spektrą.

RIGALIT Lietuva ne tik kalba, tačiau ir įsiklauso į PARTNERIŲ poreikius ir esant galimybei pasiūlo tinkamą produktą ar paslaugą. 

Mūsų verslo filosofija yra išbandyta jau 25 metų sėkmingo darbo, prisijunkite prie mūsų jau dabar!

RIGALIT Lietuva 25 metų gimtadienis