Dažai AkzoNobel SOLIDOCOLOR SC-T440-90 BN00, 18,4 kg

Kodas: SCT44090BN00Z5P Spausdinti
  • Pakuotė 18,4 kg
SolidoColor SC-T440-90 BN00 - dviejų komponentų, labai blizgi, skaisti ir visiškai sausa paliesti dažymo sistema poliuretano alkidų ̨pagrindu, kurios sudėtyje yra tirpiklio.
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
12,92 €
kg / su PVM
Kiekis
Yra sandėlyje
Pristatymas: per 4 d.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacija

SolidoColor SC-T440-90 BN00 - dviejų komponentų, labai blizgi, skaisti ir visiškai sausa paliesti dažymo sistema poliuretano alkidų ̨pagrindu, kurios sudėtyje yra tirpiklio.

Spalvų maišymo sistema, skirta daugybei spalvų gauti, pagal „Sikkens“, RAL, NCS ir pan., arba pagal savo pačǐų modelį.

Pasižymi geromis atsparumo įbrėžimams savybėmis, sudaro glotnų paviršių, puikiai išlygina, uždaroms poroms, silpnai gelsta.

Taikymo sritys: beveik visų tipų vidaus mediniams baldams. Idealiai pritaikytas paruošimui su „SolidoColor“ arba „QuantumColor“ serijos pigmentuotais gruntais.

Charakteristika

Užnešimo būdas Plokštuminės čiurkšlės aparatu
Purškimas aukštu slėgiu
Purškimas žemu slėgiu
Tinka Pramonei
Panaudojimas Vidaus apdailai
Rišiklis PU alkidas
Pakuotė Pakuotė 18,4 kg
Maišymo santykis 100% (1:1)
Skirta Baldams
Prietaisų korpusams
Spintelėms
Kietiklis HPU6214

Dokumentai

Gamintojas

"AkzoNobel" grupė yra tarptautinė Olandijos įmonė, kurianti dažus ir efektyvias dangas tiek pramonei, tiek vartotojams visame pasaulyje. Įmonės prekės ženklas yra žinomas ir vertinamas ne tik Europoje, Viduriniuose Rytuose ir Afrikoje, Azijoje, bet ir tolimoje Pietų Amerikoje. Įmonės būstinė yra Amsterdame, bet veiklą  vykdo daugiau nei 80 šalių ir yra suskirstyta į pagrindinius verslus nuo dekoratyvinių dažų, miltelinių dažų, automobilių, jūrų dangų iki medinių dangų ir medienos klijų.

AkzoNobel Adhesives“ yra vienas iš daugelio „AkzoNobel“ prekės ženklų ir yra pagrindinis medienos apdirbimo pramonės klijų sprendimų tiekėjas, patikimas partneris daugiau nei 80 metų. Prekės ženklas žinomas dėl savo sprendimų statybinių produktų, grindų ir baldų pritaikymo srityse.

Išsaugotos prekės 0