Dažai AkzoNobel SolidoColor SC-T470-20 BW01, 20 kg

Kodas: SCT47020BW01Z5F Spausdinti
  • Pakuotė 20 kg
Dažai AkzoNobel SolidoColor SC-T470-20 BW01 - dviejų komponentų labai gerai padengianti ir gruntuojanti dažymo sistema poliuretano alkidų pagrindu, skirta daugybei spalvų gauti.
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
11,30 €
kg / su PVM
Kiekis
Yra sandėlyje
Pristatymas: per 3 d.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacija

Dažai AkzoNobel SolidoColor SC-T470-20 BW01 - dviejų komponentų labai gerai padengianti ir gruntuojanti dažymo sistema poliuretano alkidų pagrindu, kurios sudėtyje yra tirpiklio, skirta daugybei spalvų gauti, pagal „Sikkens“, RAL, NCS ir pan., arba pagal savo pacǐų modelį.

Pasižymi dideliu atsparumu slinkimui, leidžiantis naudoti vertikaliai. Puikus atsparumas įbrėžimams, užtikrinantis papildomą ilgaamžiškumą. Greitai džiūstantis - transportuojamas po 12 valandų, Suderinamas su PU tonavimo sistemomis, leidžiančiomis sukurti daugybę spalvų.

Taikymo sritys: beveik visų tipų vidaus mediniams baldams. Idealiai pritaikytas paruošimui su „SolidoColor“ arba „QuantumColor“ serijos pigmentuotais gruntais. Optimaliai pritaikytas vertikalaus užnešimo metodui.

Charakteristika

Užnešimo būdas Purškimu
Tinka Pramonei
Panaudojimas Vidaus apdailai
Rišiklis PU alkidas
Pakuotė Pakuotė 20 kg
Maišymo santykis 50% (2:1)
Skirta Baldams
Spintelėms
Vidaus durims
Kietiklis HPU6205

Gamintojas

"AkzoNobel" grupė yra tarptautinė Olandijos įmonė, kurianti dažus ir efektyvias dangas tiek pramonei, tiek vartotojams visame pasaulyje. Įmonės prekės ženklas yra žinomas ir vertinamas ne tik Europoje, Viduriniuose Rytuose ir Afrikoje, Azijoje, bet ir tolimoje Pietų Amerikoje. Įmonės būstinė yra Amsterdame, bet veiklą  vykdo daugiau nei 80 šalių ir yra suskirstyta į pagrindinius verslus nuo dekoratyvinių dažų, miltelinių dažų, automobilių, jūrų dangų iki medinių dangų ir medienos klijų.

AkzoNobel Adhesives“ yra vienas iš daugelio „AkzoNobel“ prekės ženklų ir yra pagrindinis medienos apdirbimo pramonės klijų sprendimų tiekėjas, patikimas partneris daugiau nei 80 metų. Prekės ženklas žinomas dėl savo sprendimų statybinių produktų, grindų ir baldų pritaikymo srityse.

Išsaugotos prekės 0