SPECIALUS VASAROS PASIŪLYMAS! Sikkens CETOL WF 771 - lazūra terasoms ir baldams dabar už ypatingą kainą! Tinka lauko ir vidaus medienai.

Dažų maišymo sistema Wagner TwinControl 55-200/48-110

Kodas: 2345351 Spausdinti
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacija

Charakteristika

Paskirtis Dažų maišymo įranga
Purškimo tipas Airless
Įvesties įtampa 115 - 230 V
Įvesties dažnis 50 - 60 Hz
Medžiagos temperatūra 5 - 60 °C
Aplinkos temperatūra 5 - 40 °C
Maksimalus medžiagos slėgis 440 bar
Jungtis (medžiagos įleidimo) F-G 1 1/2‘‘
Jungtis (medžiagos išleidimo) M-G 1/2‘‘
Maišymo tikslumas ± 2%
Oro slėgis (padavimo) 5,0 - 8,0 bar
Didžiausias medžiagos slėgis pompos įvade 5 bar
Purškimo našumas su 1:1 maišymo santykiu 12 l/min
Purškimo našumas su 4:1 maišymo santykiu 7,5 l/min
Purškimo našumas su 10:1 maišymo santykiu 6,6 l/min
Jungtis (oro įleidimo) F-G 1“

Dokumentai

Gamintojas

Wagner Group būstinė

Jau dešimtmečius „Wagner“ grupė visame pasaulyje yra žinoma kaip novatoriškų dažymo įrangos komponentų gamintojas tiekėjas.

Pramonei „Wagner“ siūlo technologiškai pažangią įrangą ir sistemas. Skystosioms bei miltelinėms dangoms purkšti aukštu ar žemu slėgiu ir taip padengti apdirbamą paviršių. Statybiniam sektoriui siūlo patikimą ir ekonomišką įrangą, pritaikytą dirbti su įvairiomis technologijomis bei medžiagomis. „Pasidaryk pats“ „Wagner“ sukūrė platų meistrams skirtą produktų asortimentą.

Daugelis medienos, metalo, plastiko ir automobilių pramonėje dirbančių įmonių išbandė ir įdiegė „Wagner“ įrangą savo gamyboje.

Siekiant kuo geriau patenkinti „Wagner“ klientų poreikius, įmonės produktų asortimentas yra suskirstytas į du padalinius. Dekoratyvinės apdailos skyrius kuria įrankius ir įrangą, specialiai pritaikytą statybininkų ir „pasidaryk pats“ meistrų poreikiams, o „Industrial Solutions“ padalinys kuria ir gamina pramonei skirtus komponentus bei įrangą skirtą užnešti chemines medžiagas ant paviršių.

„Wagner“ tiekia komponentus ir sprendimus, skirtus rankiniam ir automatiniam skysčių, tirpiklių ir vandens pagrindo medžiagų padengimui ant paviršių. Įmonės dėmesys sutelktas į patikimumą, ilgaamžiškumą bei saugų procesų valdymą ir kokybę.

Išsaugotos prekės 0