Dažų maišymo sistema Wagner PROTEC 2K 65-110/110

Kodas: 2350373 Spausdinti
Kiekis
Gamintojo sandėlyje
Pristatymas: Teiraukitės
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Charakteristika

Darbinis slėgis 420 bar
Rūšis PROTEC 2K 65-110/110
Paskirtis Dažų maišymo įranga
Medžiagos temperatūra 5 - 80 °C
Aplinkos temperatūra 5 - 60 °C
Suspaudimo laipsnis 65:1
Dvigubo ciklo tūris 220 cm³/DS
Maksimalus ciklų skaičius 30 DS/min
Jungtis (medžiagos išleidimo) M-G 3/8‘‘
Triukšmo lygis (prie 6 bar) 80 dB
Oro slėgis (padavimo) 1,5 - 6,5 bar
Didžiausias medžiagos slėgis pompos įvade 20 bar
Fiksuotas maišymo santykis 1:1

Dokumentai

Gamintojas

Wagner-Group-būstinė

Jau dešimtmečius „Wagner“ grupė visame pasaulyje yra žinoma kaip novatoriškų dažymo įrangos komponentų gamintojas tiekėjas.

Pramonei „Wagner“ siūlo technologiškai pažangią įrangą ir sistemas. Skystosioms bei miltelinėms dangoms purkšti aukštu ar žemu slėgiu ir taip padengti apdirbamą paviršių. Statybiniam sektoriui siūlo patikimą ir ekonomišką įrangą, pritaikytą dirbti su įvairiomis technologijomis bei medžiagomis. „Pasidaryk pats“ „Wagner“ sukūrė platų meistrams skirtą produktų asortimentą.

Daugelis medienos, metalo, plastiko ir automobilių pramonėje dirbančių įmonių išbandė ir įdiegė „Wagner“ įrangą savo gamyboje.

Siekiant kuo geriau patenkinti „Wagner“ klientų poreikius, įmonės produktų asortimentas yra suskirstytas į du padalinius. Dekoratyvinės apdailos skyrius kuria įrankius ir įrangą, specialiai pritaikytą statybininkų ir „pasidaryk pats“ meistrų poreikiams, o „Industrial Solutions“ padalinys kuria ir gamina pramonei skirtus komponentus bei įrangą skirtą užnešti chemines medžiagas ant paviršių.

„Wagner“ tiekia komponentus ir sprendimus, skirtus rankiniam ir automatiniam skysčių, tirpiklių ir vandens pagrindo medžiagų padengimui ant paviršių. Įmonės dėmesys sutelktas į patikimumą, ilgaamžiškumą bei saugų procesų valdymą ir kokybę.

Išsaugotos prekės