RIGALIT Lietuva 25-ojo gimtadienio proga ieškok prekių, pažymėtų ženkliuku dovanos ženkliukas, įsidėk prekę į krepšelį, įvesk nuolaidos kodą RIGALIT25 ir gauk 25% nuolaidą dovanų.

Dažų maišymo sistema Wagner PROTEC 2K 70-150/50

Kodas: 2350375 Spausdinti
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacija

Charakteristika

Darbinis slėgis 465 bar
Rūšis PROTEC 2K 70-150/50
Paskirtis Dažų maišymo įranga
Medžiagos temperatūra 5 - 80 °C
Aplinkos temperatūra 5 - 60 °C
Suspaudimo laipsnis 70:1
Dvigubo ciklo tūris 200 cm³/DS
Maksimalus ciklų skaičius 30 DS/min
Jungtis (medžiagos išleidimo) M-G 3/8‘‘
Triukšmo lygis (prie 6 bar) 80 dB
Oro slėgis (padavimo) 1,5 - 6,5 bar
Didžiausias medžiagos slėgis pompos įvade 20 bar
Fiksuotas maišymo santykis 3:1

Dokumentai

Gamintojas

Wagner Group būstinė

Jau dešimtmečius „Wagner“ grupė visame pasaulyje yra žinoma kaip novatoriškų dažymo įrangos komponentų gamintojas tiekėjas.

Pramonei „Wagner“ siūlo technologiškai pažangią įrangą ir sistemas. Skystosioms bei miltelinėms dangoms purkšti aukštu ar žemu slėgiu ir taip padengti apdirbamą paviršių. Statybiniam sektoriui siūlo patikimą ir ekonomišką įrangą, pritaikytą dirbti su įvairiomis technologijomis bei medžiagomis. „Pasidaryk pats“ „Wagner“ sukūrė platų meistrams skirtą produktų asortimentą.

Daugelis medienos, metalo, plastiko ir automobilių pramonėje dirbančių įmonių išbandė ir įdiegė „Wagner“ įrangą savo gamyboje.

Siekiant kuo geriau patenkinti „Wagner“ klientų poreikius, įmonės produktų asortimentas yra suskirstytas į du padalinius. Dekoratyvinės apdailos skyrius kuria įrankius ir įrangą, specialiai pritaikytą statybininkų ir „pasidaryk pats“ meistrų poreikiams, o „Industrial Solutions“ padalinys kuria ir gamina pramonei skirtus komponentus bei įrangą skirtą užnešti chemines medžiagas ant paviršių.

„Wagner“ tiekia komponentus ir sprendimus, skirtus rankiniam ir automatiniam skysčių, tirpiklių ir vandens pagrindo medžiagų padengimui ant paviršių. Įmonės dėmesys sutelktas į patikimumą, ilgaamžiškumą bei saugų procesų valdymą ir kokybę.

Išsaugotos prekės