Dažų maišymo sistema Wagner 2K Comfort

Kodas: 2357336 Spausdinti
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacija

Charakteristika

Rūšis 2K Comfort
Paskirtis Dažų maišymo įranga
Medžiagos temperatūra 5 - 60 °C
Aplinkos temperatūra 5 - 40 °C
Maksimalus medžiagos slėgis 1 - 325 bar
Jungtis (medžiagos įleidimo) G 1/4“
Jungtis (medžiagos išleidimo) 1/4“ NPS
Maišymo tikslumas ± 1%
Komponentas A 1-25
Komponentas B 1-10
Komponentas C 0-10
Plovimo skystis A 1-10
Plovimo skystis B 1-5
Komponentas D 1-10
Plovimo skystis C 0-5
Plovimo skystis D 1-5

Dokumentai

Gamintojas

Wagner Group būstinė

Jau dešimtmečius „Wagner“ grupė visame pasaulyje yra žinoma kaip novatoriškų dažymo įrangos komponentų gamintojas tiekėjas.

Pramonei „Wagner“ siūlo technologiškai pažangią įrangą ir sistemas. Skystosioms bei miltelinėms dangoms purkšti aukštu ar žemu slėgiu ir taip padengti apdirbamą paviršių. Statybiniam sektoriui siūlo patikimą ir ekonomišką įrangą, pritaikytą dirbti su įvairiomis technologijomis bei medžiagomis. „Pasidaryk pats“ „Wagner“ sukūrė platų meistrams skirtą produktų asortimentą.

Daugelis medienos, metalo, plastiko ir automobilių pramonėje dirbančių įmonių išbandė ir įdiegė „Wagner“ įrangą savo gamyboje.

Siekiant kuo geriau patenkinti „Wagner“ klientų poreikius, įmonės produktų asortimentas yra suskirstytas į du padalinius. Dekoratyvinės apdailos skyrius kuria įrankius ir įrangą, specialiai pritaikytą statybininkų ir „pasidaryk pats“ meistrų poreikiams, o „Industrial Solutions“ padalinys kuria ir gamina pramonei skirtus komponentus bei įrangą skirtą užnešti chemines medžiagas ant paviršių.

„Wagner“ tiekia komponentus ir sprendimus, skirtus rankiniam ir automatiniam skysčių, tirpiklių ir vandens pagrindo medžiagų padengimui ant paviršių. Įmonės dėmesys sutelktas į patikimumą, ilgaamžiškumą bei saugų procesų valdymą ir kokybę.

Išsaugotos prekės 0