Wagner FinishControl 5500 elektrinis dažų purkštuvas, 2422986

Kodas: 2422986 Spausdinti
Wagner FinishControl 5500 (2422986) - universalus dažų purkštuvas, puikus pasirinkimas, kai reikia dažyti, taisyti ar renovuoti.
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
700,59 €
vnt / su PVM
Kiekis
Gamintojo sandėlyje
Pristatymas: Teiraukitės
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacijaWAGNER FinishControl 5500 (2422986) - universalus dažų purkštuvas, yra puikus pasirinkimas, kai reikia dažyti, taisyti ar renovuoti. Galima naudoti tirpiklio arba vandens pagrindo dažus, beicus, lakus, impregnantus, aliejus ir gruntus.

Su papildomais purškimo priedais taip pat galima naudoti emulsinius dažus, todėl šis patogus dažų purkštuvas yra labai universalus.

Greitai galima padengti duris, langus, laiptus ir kitus paviršius. „Click&Paint“ technologijos dėka purškimo priedus galima pakeisti riešo brūkštelėjimu, kad būtų galima greitai atlikti ne tik medžiagos ir taikymo keitimus, bet ir valymą.

FinishControl 5500 privalumai:
• XVLP purškimas dideliu oro kiekiu ir žemu oro slėgiu (iki 0,7 baro), skirtas smulkiam medžiagų purškimui ir tobulam paviršiui.
• 4,1 mm Visco antgalis užtikrina didelį darbo greitį.
• Click & Paint System – nuimamas pistoletas, skirtas greitai pakeisti purškimo priedus ir paprastam valymui.
• Tiesioginis purškimo valdymas – tikslus ir lengvas valdymas dėl reguliuojamo medžiagos ir oro kiekio, taip pat purškimo rašto tiesiai ant pistoleto.
• Ilgaamžė turbina be šepetėlių su automatiniu išsijungimu, užtikrinanti tylų veikimą ir mažesnius priežiūros poreikius

Charakteristika

Galia 1150 W
Triukšmo lygis 0 dB(A) - 84 dB(A)
Rūšis FinishControl 5500
Variklio tipas Elektrinis
Įtampa/Dažnis 230 V/50 Hz
Galima siurbimo sistema Su bakeliu apačioje
Purškimo tipas XVLP/HVLP
Sprogimo apsauga Ne
Maksimalus slėgis 0,29 bar
Tinkamos naudoti medžiagos Dispersijos
Glazūra
Gruntas
Impregnantas
Klijai
Lakas
Sandarikliai
Maitinimo laidas 4 m
Oro žarnos ilgis 5 m
Svoris 6.6 kg

Dokumentai

Gamintojas

Wagner Group būstinė

Jau dešimtmečius „Wagner“ grupė visame pasaulyje yra žinoma kaip novatoriškų dažymo įrangos komponentų gamintojas tiekėjas.

Pramonei „Wagner“ siūlo technologiškai pažangią įrangą ir sistemas. Skystosioms bei miltelinėms dangoms purkšti aukštu ar žemu slėgiu ir taip padengti apdirbamą paviršių. Statybiniam sektoriui siūlo patikimą ir ekonomišką įrangą, pritaikytą dirbti su įvairiomis technologijomis bei medžiagomis. „Pasidaryk pats“ „Wagner“ sukūrė platų meistrams skirtą produktų asortimentą.

Daugelis medienos, metalo, plastiko ir automobilių pramonėje dirbančių įmonių išbandė ir įdiegė „Wagner“ įrangą savo gamyboje.

Siekiant kuo geriau patenkinti „Wagner“ klientų poreikius, įmonės produktų asortimentas yra suskirstytas į du padalinius. Dekoratyvinės apdailos skyrius kuria įrankius ir įrangą, specialiai pritaikytą statybininkų ir „pasidaryk pats“ meistrų poreikiams, o „Industrial Solutions“ padalinys kuria ir gamina pramonei skirtus komponentus bei įrangą skirtą užnešti chemines medžiagas ant paviršių.

„Wagner“ tiekia komponentus ir sprendimus, skirtus rankiniam ir automatiniam skysčių, tirpiklių ir vandens pagrindo medžiagų padengimui ant paviršių. Įmonės dėmesys sutelktas į patikimumą, ilgaamžiškumą bei saugų procesų valdymą ir kokybę.

Išsaugotos prekės 0