Tapetų garintuvas Wagner SteamForce Speed Pro, 2418213

Kodas: 2418213 Spausdinti
Wagner SteamForce Speed Pro (2418213) - profesionalus tapetų garintuvas pritaikytas mažiems ir dideliems tapetų plotams pašalinti, pasižymi patvarumu, patogumu, veiksmingumu ir saugumu.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacijaWagner SteamForce Speed Pro (2418213) - profesionalus tapetų garintuvas pritaikytas mažiems ir dideliems tapetų plotams pašalinti. Pasižymi patvarumu, patogumu, veiksmingumu ir saugumu.

Naujoviška "Flash Boil" technologija leidžia pradėti dirbti greičiau nei per 4 minutes. Komplekte yra dviejų praktiškų dydžių plokštelės: maža plokštelė, skirta siauriems plotams, ir didesnė plokštelė, skirta efektyviai dirbti dideliuose plotuose.

Dėl didelio našumo galima lengvai pašalinti kelis tapetų sluoksnius nepaliekant jokių likučių. Integruotas papildomas užlipimo laiptelio funkcionalumas, kad būtų galima pasiekti aukščiau esančius plotus (gali išlaikyti iki 150 kg svorį). Dėl lanksčios 5 m ilgio žarnos darbinis spindulys padidinamas ir sumažinamas poreikis keisti įrenginio padėtį.

Visas dalis galima patogiai laikyti prietaise, taip sutaupant vietos. Yra didelė sulankstoma nešiojimo rankena ir dvi įleidžiamos rankenos šonuose, skirtos transportuoti.

SteamForce Speed Pro privalumai:
Greitas paruošimas darbui: "Flash boil" technologija vandenį pašildo greičiau nei per keturias minutes
Universalus: dvi skirtingos garintuvo plokštelės, pritaikytos prie bet kokio paviršiaus
Lengva naudoti: 5 m ilgio žarna užtikrina didelį veikimo diapazoną, o nuimamas vandens bakelis leidžia lengvai pripildyti vandenį
Išmanus laikymas: garintuvo plokštes, žarną ir maitinimo laidą galima laikyti prietaise
Lengvas transportavimas: sulankstoma nešiojimo rankena ir dvi šoninės rankenos
Galingas: veiksmingai šalina visų tipų tapetus, įskaitant daugiasluoksnius
Nereikia jokio išankstinio apdorojimo: nereikia jokių cheminių medžiagų, net nedideles dalis galima pašalinti nepaliekant jokių likučių
Labai lengva prižiūrėti: keičiamas kaitinimo elementas

Charakteristika

Galia 2750 W
Įtampa 230 V
Rūšis SteamForce Speed Pro
Žarnos ilgis 5 m
Maitinimo laidas 5 m
Maksimalus garinimo laikas maks. 68 min
Įkaitimo laikas Apytiksliai 3.5 minutės
Svoris 7.5 kg
Vandens talpa 5,1 litro
Garinimo plokštelių dydžiai 321 x 242 mm ir 150 x 75 mm

Dokumentai

Gamintojas

Wagner Group būstinė

Jau dešimtmečius „Wagner“ grupė visame pasaulyje yra žinoma kaip novatoriškų dažymo įrangos komponentų gamintojas tiekėjas.

Pramonei „Wagner“ siūlo technologiškai pažangią įrangą ir sistemas. Skystosioms bei miltelinėms dangoms purkšti aukštu ar žemu slėgiu ir taip padengti apdirbamą paviršių. Statybiniam sektoriui siūlo patikimą ir ekonomišką įrangą, pritaikytą dirbti su įvairiomis technologijomis bei medžiagomis. „Pasidaryk pats“ „Wagner“ sukūrė platų meistrams skirtą produktų asortimentą.

Daugelis medienos, metalo, plastiko ir automobilių pramonėje dirbančių įmonių išbandė ir įdiegė „Wagner“ įrangą savo gamyboje.

Siekiant kuo geriau patenkinti „Wagner“ klientų poreikius, įmonės produktų asortimentas yra suskirstytas į du padalinius. Dekoratyvinės apdailos skyrius kuria įrankius ir įrangą, specialiai pritaikytą statybininkų ir „pasidaryk pats“ meistrų poreikiams, o „Industrial Solutions“ padalinys kuria ir gamina pramonei skirtus komponentus bei įrangą skirtą užnešti chemines medžiagas ant paviršių.

„Wagner“ tiekia komponentus ir sprendimus, skirtus rankiniam ir automatiniam skysčių, tirpiklių ir vandens pagrindo medžiagų padengimui ant paviršių. Įmonės dėmesys sutelktas į patikimumą, ilgaamžiškumą bei saugų procesų valdymą ir kokybę.

Išsaugotos prekės 0
Susijusios prekės