• Gera kaina Gera kaina

Wagner PlastCoat HP 30 elektrinis beoris glaistymo aparatas, 10 kg/min, 2388301

Kodas: 2388301 Spausdinti
Wagner PlastCoat HP 30 (2388301) – beoris glaistymo aparatas, išsiskiriantis iš konkurentų patikimumu ir maksimaliu našumu.
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
7 550,00 €
kompl / su PVM
-10% 8 349,00 €
Kiekis
Yra sandėlyje
Pristatymas: per 5 d.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacijaWagner PlastCoat HP 30 (2388301) – tvirtas, patikimas ir aukšto našumo beoris glaistymo aparatas. Patogus ir lengvas valdymas, išsiskiria iš konkurentų patikimumu ir maksimaliu našumu.

Kas atrodė neįmanoma - dabar tai įmanoma dėl tvirtos rotoriaus-statoriaus pompos ir patogios beorės technologijos derinio. Galingas sraigtinis siurblys net ir su didelės klampos užpildančiomis medžiagomis susitvarko be jokio vargo.

Galima teigti, kad šis “Wagner” įrenginys nustato naujus siurblio našumo ir eksploatavimo patogumo standartus. Tai pirmasis „Wagner“ įrenginys, kuris taip pat gali apdoroti dispersinius dažus su novatoriška HEA technologija.

Trumpai sakant, nereikia įsigyti dviejų skirtingų įrenginių, su Wagner PlastCoat HP 30 atliksite glaisto purškimo bei dispersinių dažų purškimo darbus. Taip sutaupysite laiko, vietos įrenginiams laikyti ir žinoma pinigų.

PlastCoat HP 30 privalumai:
Paprastas valdymas: patogi naudojimosi koncepcija suteikia galimybę dirbti patyrusiam ir mažiau patirties turinčiam meistrui. Ergonomiškas beoris purkštuvas ir aukšto slėgio žarna užtikrina darbo komfortą net ir dirbant ilgą laiką.
Maksimalus našumas: glaisto purškimo mašina pasiekia įtikinamą našumą , tai > 10 kg/min. Purškimo slėgį galima lengvai reguliuoti (40 - 120 barų).
Išskirtinai patikimas: mažo susidėvėjimo ir mažai priežiūros reikalaujantis sraigtinis siurblys pasižymi tvirta ir patikrinta technologija. Beorio purškimo technologija leidžia pasiekti ypač aukštos kokybės apdirbamus paviršius.
Lankstus naudojimas: HEA technologijos dėka sraigtinį siurblį galima naudoti glaistui ir dažams purkšti. Atlikus glaisto purškimo darbus, galima imtis dispersinių dažų purškimo, tereikia pasikeisti purkštuvo antgalį.
Komfortiškas naudojimas: įprasti purkštuvai ir tinko purškimo žarnos yra sunkūs ir sudėtingai valdomi bei prižiūrimi. Tačiau “Wagner” ergonomiškas beoris pistoletas AG 19 ir aukšto slėgio žarna, puikiai suprojektuoti darbui su didelio klampumo medžiagomis ir garantuoja lengvą ir ergonomišką žarnos valdymą, tai labai svarbu dirbant nenutrūkstamai ilgą laiką.
Žemas triukšmo lygis: eidžia tyliai ir patogiai purkšti be papildomo suslėgto oro asistavimo, nereikalingas papildomas oro kompresorius. PlastCoat HP 30 purškia medžiagą ir sukelia darbinį slėgį be papildomo kompresoriaus iki 120 barų.
Greitas valymas: paprasta ir patikima siurblio sandara leidžia greitai išmontuoti ir surinkti pompą, todėl lengva jį išvalyti ir prižiūrėti. Medžiagos talpykla, šlanga bei kitos sudedamosios dalys taip pat gaminamos iš ypač lengvai valomų medžiagų.
Ilgas tarnavimo laikas: sraigtinė pompa/siurblys be papildomų vožtuvų ar membranų daro įspūdį dėl itin mažo susidėvėjimo ir labai lengvos priežiūros.
Lengvai transportuojamas: kompaktiškų matmenų ir didelių pneumatinių padangų dėka, įrenginį galima lengvai transportuoti iki objekto, taip pat statybos aikštelėje.

PlastCoat HP 30 komplektacija:
• Pompa Wagner PlastCoat HP 30
• Beoris purkštuvas Wagner AG 19, 25 MPa, G-sriegis 3/8“ - (2341127)
• Aukšto slėgio žarna Wagner 10m, 19 mm skersmuo - (2390763)
• Aukšto slėgio purškimo žarna Wagner DN10, 2.5 m - (2390762)
• Purkštuvo antgalis Wagner TradeTip 3 443 - (553443)
• Pompos apsauga Wagner PlastGuard - (2399960)

Charakteristika

Galia 2300 W
Rūšis PlastCoat HP 30
Variklio tipas Elektrinis
Įtampa/Dažnis 230 V/50 Hz
Purškimo tipas Airless (Beoris purškimas)
Sprogimo apsauga Ne
Maksimalus slėgis 120 bar
Didžiausias našumas >10 kg/min
Maksimalus purkštuvo antgalio dydis 0,055“/1,40 mm
Žarnos ilgis 10 m
Darbų apimtis virš 800 m²
Tinkamos naudoti medžiagos Bituminės dangos
Didelio klampumo glaistas
Emulsiniai dažai
Grindų dangos
Hidroizoliacinės dangos
Išorės dažai
Klijai
Lateksiniai dažai
Sandarikliai
Stogo dangos
Tekstūriniai dažai
Pompos tipas Sraigtinė pompa
Maksimalus užpildo dalelių dydis 0,3 mm
Pakėlimo aukštis 20 m
Didžiausias tiekimo atstumas 22,5 m

Dokumentai

Gamintojas

Wagner Group būstinė

Jau dešimtmečius „Wagner“ grupė visame pasaulyje yra žinoma kaip novatoriškų dažymo įrangos komponentų gamintojas tiekėjas.

Pramonei „Wagner“ siūlo technologiškai pažangią įrangą ir sistemas. Skystosioms bei miltelinėms dangoms purkšti aukštu ar žemu slėgiu ir taip padengti apdirbamą paviršių. Statybiniam sektoriui siūlo patikimą ir ekonomišką įrangą, pritaikytą dirbti su įvairiomis technologijomis bei medžiagomis. „Pasidaryk pats“ „Wagner“ sukūrė platų meistrams skirtą produktų asortimentą.

Daugelis medienos, metalo, plastiko ir automobilių pramonėje dirbančių įmonių išbandė ir įdiegė „Wagner“ įrangą savo gamyboje.

Siekiant kuo geriau patenkinti „Wagner“ klientų poreikius, įmonės produktų asortimentas yra suskirstytas į du padalinius. Dekoratyvinės apdailos skyrius kuria įrankius ir įrangą, specialiai pritaikytą statybininkų ir „pasidaryk pats“ meistrų poreikiams, o „Industrial Solutions“ padalinys kuria ir gamina pramonei skirtus komponentus bei įrangą skirtą užnešti chemines medžiagas ant paviršių.

„Wagner“ tiekia komponentus ir sprendimus, skirtus rankiniam ir automatiniam skysčių, tirpiklių ir vandens pagrindo medžiagų padengimui ant paviršių. Įmonės dėmesys sutelktas į patikimumą, ilgaamžiškumą bei saugų procesų valdymą ir kokybę.

Išsaugotos prekės 0
Susijusios prekės