SPECIALUS VASAROS PASIŪLYMAS! Sikkens CETOL WF 771 - lazūra terasoms ir baldams dabar už ypatingą kainą! Tinka lauko ir vidaus medienai.

  • Gera kaina Gera kaina

Wagner PowerPainter 90 Extra HEA elektrinis beoris dažymo aparatas, 1.9 l/min, 2401275

Kodas: 2401275 Spausdinti
Wagner PowerPainter 90 Extra (2401275) - beoris dažymo aparatas, kuris yra puikus sprendimas vidutiniams dažymo objektams.
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
1 028,50 €
vnt / su PVM
-23% 1 343,06 €
Kiekis
Yra sandėlyje
Pristatymas: per 4 d.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacijaWagner PowerPainter 90 Extra (2401275) - beoris dažymo aparatas, kuris yra puikus sprendimas vidutiniams dažymo objektams. Dėka stūmoklinės pompos technologijos mažus ir vidutinius statybinius projektus užbaigsite greitai ir efektyviai.

PowerPainter 90 Extra privalumai:
Lengvas paleidimas ir didelis darbo našumas: PowerPainter 90 Extra komponentai buvo sukurti, kad būtų užtikrintas lengvesnis valdymas ir saugus darbas: naujovišką įleidimo vožtuvą galima saugiai ir lengvai atleisti paspaudus pirštu. Nebereikia jokių papildomų įrankių. Žalias žymėjimas ant HEA manometro padeda užtikrinti optimalų slėgio reguliavimą. Tai leidžia pasiekti puikų purškimo rezultatą. „Prime/Spray“ jungiklis užtikrina saugų ir patikimą slėgio sumažėjimą dažant ar plaunant įrangą.
15 metrų ilgio DN6 HD žarna palaiko didelį judėjimo spindulį, kuris siekia iki 30 m. PowerPainter 90 Extra garantuoja lengvą transportavimą ir vietos taupymą dėka kompaktiško dydžio ir lengvumo.
Patogumas: ergonomiški, modifikuoti įvairaus ilgio dažų purkštuva bei antgaliai ir žarnos sukuria darbo lankstumą ir galimybes. Mažas reikalingų pastangų kiekis ir sveikesnė laikysena dažant palengvina kasdienį darbą. Tiesioginis siurbimas iš originalios talpyklos taip pat panaikina varginančią užduotį - papildyti rezervuarą nauja medžiaga. Tai sumažina bendrą medžiagų sunaudojimą ir sutaupote darbo laiko.
HEA technologijos dėka galima gerai purkšti net esant žemam 80–140 barų slėgiui. Dėka inovatyvių HEA purškimo antgalių, dažų dulkėtumo nuostoliai sumažėja iki 55%. Tai reiškia, kad garantuojamas švelnus purškimo būdas, maksimaliai kontroliuojant dažus.

PowerPainter 90 Extra komplektacija:
• Pompa PowerPainter 90 Extra
• Beoris purkštuvas Wagner Vector Pro 1/4”, su 4 pirštų rankena - (538040)
• Aukšto slėgio žarna Wagner 15 m, geltona - (523699)
• Manometras Wagner HEA(MPa) - (2383995)
• Purkštuvo antgalis Wagner HEA ProTip 517 - (554517)
• Speciali alyva Wagner EasyGlide, 118 ml - (508619)

Charakteristika

Galia 800 W
Rūšis PowerPainter 90 Extra
Variklio tipas Elektrinis
Įtampa/Dažnis 230 V/50 Hz
Purškimo tipas Airless (Beoris purškimas)
Sprogimo apsauga Ne
Maksimalus slėgis 200 bar
Didžiausias našumas 1,9 l/min
Maksimalus purkštuvo antgalio dydis 0,019“/0,48 mm
Darbų apimtis iki 800 m²
Tinkamos naudoti medžiagos 2 komponentų lakas
Adhezinis skystis
Alyva
Apsauga nuo rūdžių
Emulsiniai dažai
Glaistas
Gruntas
Klijai
Lateksiniai dažai
PVC lakas
Priešgaisriniai dažai
Sandarikliai
Sintetinės dervos lakas
Tirpiklių pagrindo lakas
Vandens pagrindo lakas
Pompos tipas Stūmoklinė pompa
Aukšto efektyvumo HEA purkštuvo antgalis Taip
Komplekto žarnos ilgis 15 m

Dokumentai

Gamintojas

Wagner Group būstinė

Jau dešimtmečius „Wagner“ grupė visame pasaulyje yra žinoma kaip novatoriškų dažymo įrangos komponentų gamintojas tiekėjas.

Pramonei „Wagner“ siūlo technologiškai pažangią įrangą ir sistemas. Skystosioms bei miltelinėms dangoms purkšti aukštu ar žemu slėgiu ir taip padengti apdirbamą paviršių. Statybiniam sektoriui siūlo patikimą ir ekonomišką įrangą, pritaikytą dirbti su įvairiomis technologijomis bei medžiagomis. „Pasidaryk pats“ „Wagner“ sukūrė platų meistrams skirtą produktų asortimentą.

Daugelis medienos, metalo, plastiko ir automobilių pramonėje dirbančių įmonių išbandė ir įdiegė „Wagner“ įrangą savo gamyboje.

Siekiant kuo geriau patenkinti „Wagner“ klientų poreikius, įmonės produktų asortimentas yra suskirstytas į du padalinius. Dekoratyvinės apdailos skyrius kuria įrankius ir įrangą, specialiai pritaikytą statybininkų ir „pasidaryk pats“ meistrų poreikiams, o „Industrial Solutions“ padalinys kuria ir gamina pramonei skirtus komponentus bei įrangą skirtą užnešti chemines medžiagas ant paviršių.

„Wagner“ tiekia komponentus ir sprendimus, skirtus rankiniam ir automatiniam skysčių, tirpiklių ir vandens pagrindo medžiagų padengimui ant paviršių. Įmonės dėmesys sutelktas į patikimumą, ilgaamžiškumą bei saugų procesų valdymą ir kokybę.

Išsaugotos prekės 0
Susijusios prekės