Purškimo komplektas Wagner Cobra 40-10

Kodas: 2342248 Spausdinti
Kiekis
Gamintojo sandėlyje
Pristatymas: per 14 d.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Charakteristika

Darbinis slėgis 250 bar
Rūšis Cobra 40-10
Paskirtis Dažų tiekimas
Pompos tipas Diafragminė pompa
Pompos tipas (slėgis) Aukšto slėgio pompa
Oro įleidimo angos slėgis 2,5 - 6,0 bar
Medžiagos temperatūra 10 - 80 °C
Aplinkos temperatūra 10 - 60 °C
Maksimalus medžiagos slėgis 20 bar
Jungtis (medžiagos įleidimo) M-M 36x2
Suspaudimo laipsnis 40 :1
Dvigubo ciklo tūris 10 cm³/DS
Maksimalus ciklų skaičius 200 DS/min
Jungtis (medžiagos išleidimo) M-G 3/8‘‘
Triukšmo lygis (prie 6 bar) 74 dB
Jungtis (oro įleidimo) F-G 1/2“

Dokumentai

Gamintojas

Wagner-Group-būstinė

Jau dešimtmečius „Wagner“ grupė visame pasaulyje yra žinoma kaip novatoriškų dažymo įrangos komponentų gamintojas tiekėjas.

Pramonei „Wagner“ siūlo technologiškai pažangią įrangą ir sistemas. Skystosioms bei miltelinėms dangoms purkšti aukštu ar žemu slėgiu ir taip padengti apdirbamą paviršių. Statybiniam sektoriui siūlo patikimą ir ekonomišką įrangą, pritaikytą dirbti su įvairiomis technologijomis bei medžiagomis. „Pasidaryk pats“ „Wagner“ sukūrė platų meistrams skirtą produktų asortimentą.

Daugelis medienos, metalo, plastiko ir automobilių pramonėje dirbančių įmonių išbandė ir įdiegė „Wagner“ įrangą savo gamyboje.

Siekiant kuo geriau patenkinti „Wagner“ klientų poreikius, įmonės produktų asortimentas yra suskirstytas į du padalinius. Dekoratyvinės apdailos skyrius kuria įrankius ir įrangą, specialiai pritaikytą statybininkų ir „pasidaryk pats“ meistrų poreikiams, o „Industrial Solutions“ padalinys kuria ir gamina pramonei skirtus komponentus bei įrangą skirtą užnešti chemines medžiagas ant paviršių.

„Wagner“ tiekia komponentus ir sprendimus, skirtus rankiniam ir automatiniam skysčių, tirpiklių ir vandens pagrindo medžiagų padengimui ant paviršių. Įmonės dėmesys sutelktas į patikimumą, ilgaamžiškumą bei saugų procesų valdymą ir kokybę.

Išsaugotos prekės