• Naujiena Naujiena

Miltelinio dažymo įrangos komplektas Wagner SPRINT 2 B

Kodas: 2465744 Spausdinti
Wagner SPRINT 2 B - yra naujos kartos rankinio miltelinio purškimo komplektas, skirtas aukštos kokybės paviršių dažymui.
Pristatymas: per 2 d.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacija

Wagner SPRINT 2 B - yra naujos kartos rankinio miltelinio purškimo komplektas, skirtas aukštos kokybės paviršių dažymui.

Naujasis įrenginys sujungia patikrintus ankstesnės kartos produktų grupės komponentus su naujais, novatoriškais komponentais ir pagalbinėmis funkcijomis, suteikiančiomis dar daugiau galimybių.

Naudojant miltelinio dažymo purkštuvą PEM-X1 galima pasiekti puikių rankinio dažymo rezultatų ir aukštos kokybės paviršių.

Wagner SPRINT 2 B privalumai:
• Puikios dangos savybės: didelis dengimo efektyvumas naudojant rankinį purkštuvą PEM-X1, intuityvus valdymas naudojant WACON Sprint 2 XE, optimalus miltelių paruošimas, atkuriami nuolat aukštos kokybės rezultatai.
• Greitai ir lengvai pasiekite puikių rezultatų: nauji komponentai ir pagalbinės funkcijos, tokios kaip „Quick-Link“ purkštukas ir skaitmeninis paviršiaus optimizatorius (DSO), padidina dangos ir spalvos keitimo efektyvumą ir kokybę.
• Tinkamas sprendimas kiekvienam taikymui: įvairios konfigūracijos galimybės, rinkiniai ir priedai siūlo lanksčius sprendimus kiekvienam rankinio dengimo taikymui.
• Tvirtas ir mobilus: manevringas ir kartu stabilus įrangos vežimėlis su elektriniu vibraciniu stalu supaprastina rankinį dažymą ir užtikrina saugų darbą net ir nelygioje ar siauroje darbo aplinkoje.

Charakteristika

Užnešimo būdas Corona, Tribo, Rankinis dengimas
Ilgis 738 mm
Plotis 493 mm
Apsaugos klasė IP 64
Aukštis 1147 mm
Svoris 40 kg
Sertifikavimas Atitinka ATEX direktyvą, atitinka CE direktyvą, atitinka FM direktyvą, atitinka EMC/EMV direktyvą
Apdorojamos medžiagos Organiniai milteliniai dažai, Organiniai Tribo milteliniai dažai
Maksimali miltelių išeiga 450 g/min
Oro įleidimo slėgis 6-8 barai

Gamintojas

Wagner Group būstinė

Jau dešimtmečius „Wagner“ grupė visame pasaulyje yra žinoma kaip novatoriškų dažymo įrangos komponentų gamintojas tiekėjas.

Pramonei „Wagner“ siūlo technologiškai pažangią įrangą ir sistemas. Skystosioms bei miltelinėms dangoms purkšti aukštu ar žemu slėgiu ir taip padengti apdirbamą paviršių. Statybiniam sektoriui siūlo patikimą ir ekonomišką įrangą, pritaikytą dirbti su įvairiomis technologijomis bei medžiagomis. „Pasidaryk pats“ „Wagner“ sukūrė platų meistrams skirtą produktų asortimentą.

Daugelis medienos, metalo, plastiko ir automobilių pramonėje dirbančių įmonių išbandė ir įdiegė „Wagner“ įrangą savo gamyboje.

Siekiant kuo geriau patenkinti „Wagner“ klientų poreikius, įmonės produktų asortimentas yra suskirstytas į du padalinius. Dekoratyvinės apdailos skyrius kuria įrankius ir įrangą, specialiai pritaikytą statybininkų ir „pasidaryk pats“ meistrų poreikiams, o „Industrial Solutions“ padalinys kuria ir gamina pramonei skirtus komponentus bei įrangą skirtą užnešti chemines medžiagas ant paviršių.

„Wagner“ tiekia komponentus ir sprendimus, skirtus rankiniam ir automatiniam skysčių, tirpiklių ir vandens pagrindo medžiagų padengimui ant paviršių. Įmonės dėmesys sutelktas į patikimumą, ilgaamžiškumą bei saugų procesų valdymą ir kokybę.

Išsaugotos prekės 0