Prasidėjus rudens sezono darbams, kviečiame pasinaudoti PUIKIU pasiūlymu. Skelbiame akciją šlifuokliui DEROS 650CVKaina TIK 399 € su PVM. Akcijos laikas ribotas. Nepraleiskite progos ir pasinaudokite PASIŪLYMU jau šiandien!

Dulkių siurblys Mirka 1230 M AFC 230V

Kodas: 8999220111 Spausdinti
Dulkių siurblys Mirka 1230 M AFC turi aukšto našumo variklį ir turbiną, kuri sukuria 250 mbar vakuumą ir 4500 I/min oro srautą.
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
857,42 €
vnt / su PVM
Kiekis
Yra sandėlyje
Pristatymas: per 4 d.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacija

Dulkių siurblys Mirka 1230 M AFC turi aukšto našumo variklį ir turbiną, kuri sukuria 250 mbar vakuumą ir 4500 I/min oro srautą.
Automatinio paleidimo funkcija padidina variklio tarnavimo laiką ir sumažina triukšmą. Plokščias paviršius įrankiams pasidėti, dideli ratai geresniam manevravimui.
Automatinis filtro valymas, kad būtų užtikrintas patogumas ir pastovus veikimas, taip pat oro srauto jutiklis, kuris parodo, kada oro srautas nukrenta žemiau optimalaus. Žarnos ir kabelio laikymas patogesniam gabenimui.
Komplekye yra dulkių maišas. Dulkių siurblys Mirka 1230 M ACF rekomenduojamas naudoti su Mirka antistatine žarna.

Charakteristika

Galia 1200 W
Įtampa 220 - 240 V
Triukšmo lygis 60 dB
Oro srautas 4500 l/min
Variklio tipas Elektrinis
Dažnis 50/60 Hz
Vakuumas (siurbimo galia) 250 mbar
Dulkių surinkimo bako talpa 30 L
Sausas siurbimas/Šlapias siurbimas Sausam siurbimui, šlapiam siurbimui
Dulkių klasė M
Maksimalus oro srautas 75 l/s
Filtro valymo sistema Automatinė filtro valymo sistema
Elektros lizdas kitam įrankiui Taip

Dokumentai

Gamintojas

Mirka būstinė Suomija

"Mirka" yra visame pasaulyje besiplečianti įmonė, turinti 18 dukterinių įmonių, esančių Europoje, Viduriniuose Rytuose, Šiaurės ir Pietų Amerikoje bei Azijoje. Pagrindinė būstinė ir gamyba yra Suomijoje. Daugiau nei 97% jos produktų eksportuojama ir parduodama daugiau nei 100 šalių.

Novatoriškas požiūris, moksliniai tyrimai ir technologinė plėtra leido "Mirka" tapti lanksčių abrazyvų inovacijų lydere, taip pat sukurti patentuotą šlifavimo sistemą, kuri leidžia klientams mėgautis tikru paviršių šlifavimu be dulkių.

Šiandien "Mirka" siūlo plačią, aukštos kokybės produktų gamą, kuri apima  visas šlifavimo operacijas. Asortimente pažangūs produktai skirti efektyviai spręsti specializuotos gamybos (medienos, automobilių pakartotinės apdailos, kompozitų) problemas tiek profesionalams, tiek mėgėjams.

Išsaugotos prekės