Elektrinis plokštuminis šlifuoklis Mirka DEOS 383CV 70 x 198 mm, 3.0 mm

Kodas: MID3830201 Spausdinti
Elektrinis plokštuminis šlifuoklis Mirka DEOS 383CV yra tik 10 cm aukščio, kurio žemas profilis užtikrina didelį manevringumą ir padeda tiksliai ir efektyviai atlikti šlifavimo darbus.
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
606,21 €
vnt / su PVM
Kiekis
Yra sandėlyje
Pristatymas: per 4 d.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacijaElektrinis plokštuminis šlifuoklis Mirka DEOS 383CV yra tik 10 cm aukščio. Žemas profilis užtikrina didelį manevringumą ir padeda tiksliai ir efektyviai atlikti šlifavimo darbus.

Šis mažas ir lengvas šlifuoklis tiesiogiai varomas varikliu be šepetėlių. Optimizuota ergonomika leidžia patogiai valdyti įrankį.

Mašinėlė turi lengvai valdomą variklio apsukų svirtį. Turi įjungimo/išjungimo jungiklį, kad būtų lengviau ir saugiau dirbti.

Šlifavimo mašinėlė turi integruotą vibracijos jutiklį ir Bluetooth mažos energijos technologijas.

Vibracijos jutiklis leidžia peržiūrėti dabartinį vibracijos lygį per "myMirka" programą. Įsigijus MyMIrka programoje papildinius, galėsite stebėti dienos vibracijos apkrovas.

Dėl mažo profilio ir mažo dydžio Mirka DEOS 383CV idealiai tinka profilių ir sunkiai pasiekiamų sričių šlifavimui. Suderinus su Mirka abrazyvinėmis medžiagomis, darbą atliksite greitai, efektyviai ir be dulkių.

Charakteristika

Galia 250 W
Įtampa 220 - 240 V
Triukšmo lygis 71 dB
Rūšis DEOS
Orbita 3 mm
Variklio tipas Elektrinis
Jungtis Bluetooth
Vibracijos lygis 2,6 m/s²
Dažnis 50/60 Hz
Padas įeina į komplektą 8292383011
Maksimalus sūkių skaičius 10000 /min.
Greitis 5000 - 10000 sūk./min.
Dulkių nutraukimas Centrinis vakuumas
Tipas Plokštuminis
Pado dydis 70 x 198 mm

Dokumentai

Gamintojas

Mirka būstinė Suomija

"Mirka" yra visame pasaulyje besiplečianti įmonė, turinti 18 dukterinių įmonių, esančių Europoje, Viduriniuose Rytuose, Šiaurės ir Pietų Amerikoje bei Azijoje. Pagrindinė būstinė ir gamyba yra Suomijoje. Daugiau nei 97% jos produktų eksportuojama ir parduodama daugiau nei 100 šalių.

Novatoriškas požiūris, moksliniai tyrimai ir technologinė plėtra leido "Mirka" tapti lanksčių abrazyvų inovacijų lydere, taip pat sukurti patentuotą šlifavimo sistemą, kuri leidžia klientams mėgautis tikru paviršių šlifavimu be dulkių.

Šiandien "Mirka" siūlo plačią, aukštos kokybės produktų gamą, kuri apima  visas šlifavimo operacijas. Asortimente pažangūs produktai skirti efektyviai spręsti specializuotos gamybos (medienos, automobilių pakartotinės apdailos, kompozitų) problemas tiek profesionalams, tiek mėgėjams.

Išsaugotos prekės