• Naujiena Naujiena

Mirka DEROS II 750 elektrinis ekscentrinis šlifuoklis 175 mm, 400 W, 5.0 mm, EU, MID7504044

Kodas: MID7504044 Spausdinti
Mirka® DEROS II 750 (MID7504044) yra kompaktiškas ir paprastas naudoti elektrinis ekscentrinis šlifuoklis sukurtas efektyviam šlifavimui be dulkių dideliems paviršiams.
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
606,21 €
vnt / su PVM
Kiekis
Gamintojo sandėlyje
Pristatymas: Teiraukitės
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacijaMirka® DEROS II 750 (MID7504044) yra kompaktiškas ir paprastas naudoti elektrinis ekscentrinis šlifuoklis sukurtas efektyviam šlifavimui be dulkių dideliems paviršiams.

Turi 175 mm padą ir 5.0 mm orbitą tinkamą bendrosios paskirties šlifavimui, tai dažniausiai naudojama orbita, kuria pasiekiama gera pusiausvyra tarp atsargų pašalinimo ir paviršiaus apdailos.

Didelis 175 mm šlifavimo padas leidžia greičiau ir lygiau nušlifuoti didelius paviršius. Dėl didesnio pado padidėja vakuumo slėgis, todėl pagerėja bendras našumas. Atkreipkite dėmesį, kad dėl skirtingo DEROS II modelių padelių svorio negalima sukeisti kitų DEROS II padelių su DEROS II 750 ir atvirkščiai.

Naujos kartos Mirka DEROS II tęsia sėkmingą orbitinio šlifuoklio istoriją, praturtindama jį daugybe naudingų patobulinimų. Šio šlifuoklio žemas profilis ir lengvas dizainas gerai žinomas dėl pirmaujančios ergonomikos ir operatoriaus patogumo.

Gali būti naudojamas ilgą laiką be nuovargio dėl žemo triukšmo lygio ir mažų vibracijų. Naujoji konstrukcija suteikia paprastą būdą reguliuoti šlifavimo greitį, leisdama lengvai valdyti svirtį ir naudoti aiškiai matomus šviesos diodus greičio reguliavimui.

Bešepetėlio variklio dėka Mirka DEROS II užtikrina ilgaamžišką ir efektyvų darbą, tvarkydamasis su sudėtingais ir sunkiais uždaviniais. Kaip integrali „Mirka“ šlifavimo be dulkių dalis, „Mirka DEROS“ leidžia šlifuoti be dulkių, o „Bluetooth“ ryšys leidžia sklandžiai integruotis su „myMirka“ programėle, kad būtų galima stebėti vibraciją.

Svarbiausi Mirka® DEROS II 750 privalumai:
• Kompaktiškas, ergonomiškas ir lengvai naudojamas dizainas.
• Ilgalaikis operatoriaus komfortas, leidžiantis dirbti be nuovargio.
• Lengvai valdoma svirtis šlifavimo greičiui reguliuoti su mažai matomais LED indikatoriais, rodančiais apsukų skaičių.
• Efektyvus šlifavimas be dulkių.
• Labai efektyvus ir ilgaamžis variklis be šepetėlių.
• Gali susidoroti su sudėtingais darbais ir sunkiomis užduotimis.
• „Bluetooth“ ryšys ir vibracijos stebėjimas.

Charakteristika

Galia 400 W
Įtampa 220 - 240 V
Triukšmo lygis 71 dB
Rūšis DEROS II
Orbita 5.0 mm
Padelio dydis 175 mm
Variklio tipas Elektrinis
Jungtis Bluetooth
Vibracijos lygis 2,8 m/s²
Dažnis 50/60 Hz
Maksimalus sūkių skaičius 9000 /min.
Greitis 6000 - 9000 sūk./min.
Dulkių nutraukimas Centrinis vakuumas
Tipas Ekscentrinis
Svoris 1.1 kg

Dokumentai

Gamintojas

Mirka būstinė Suomija

"Mirka" yra visame pasaulyje besiplečianti įmonė, turinti 18 dukterinių įmonių, esančių Europoje, Viduriniuose Rytuose, Šiaurės ir Pietų Amerikoje bei Azijoje. Pagrindinė būstinė ir gamyba yra Suomijoje. Daugiau nei 97% jos produktų eksportuojama ir parduodama daugiau nei 100 šalių.

Novatoriškas požiūris, moksliniai tyrimai ir technologinė plėtra leido "Mirka" tapti lanksčių abrazyvų inovacijų lydere, taip pat sukurti patentuotą šlifavimo sistemą, kuri leidžia klientams mėgautis tikru paviršių šlifavimu be dulkių.

Šiandien "Mirka" siūlo plačią, aukštos kokybės produktų gamą, kuri apima  visas šlifavimo operacijas. Asortimente pažangūs produktai skirti efektyviai spręsti specializuotos gamybos (medienos, automobilių pakartotinės apdailos, kompozitų) problemas tiek profesionalams, tiek mėgėjams.

Išsaugotos prekės 0