SPECIALUS VASAROS PASIŪLYMAS! Sikkens CETOL WF 771 - lazūra terasoms ir baldams dabar už ypatingą kainą! Tinka lauko ir vidaus medienai.

Elektrostatinis purkštuvo komplektas Wagner GM 5000EA

Kodas: 2328706 Spausdinti
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Charakteristika

Ilgis 261 mm
Rūšis GM 5000EA
Paskirtis Dažų purškimas
Darbinė temperatūra 5 - 40 °C
Purškimo tipas Airspray
Naudojimo būdas Rankinis
Aukštis 245 mm
Oro įleidimo angos slėgis 8 bar
Medžiagos temperatūra 60 °C
Aplinkos temperatūra 5 - 40 °C
Maksimalus medžiagos slėgis 8 bar
Jungtis (medžiagos įleidimo) A - G 1/4“
Išėjimo įtampa 80 kV
Išėjimo srovė 100 μA
Dažų atsparumas > 150 kΩ

Dokumentai

Gamintojas

Wagner Group būstinė

Jau dešimtmečius „Wagner“ grupė visame pasaulyje yra žinoma kaip novatoriškų dažymo įrangos komponentų gamintojas tiekėjas.

Pramonei „Wagner“ siūlo technologiškai pažangią įrangą ir sistemas. Skystosioms bei miltelinėms dangoms purkšti aukštu ar žemu slėgiu ir taip padengti apdirbamą paviršių. Statybiniam sektoriui siūlo patikimą ir ekonomišką įrangą, pritaikytą dirbti su įvairiomis technologijomis bei medžiagomis. „Pasidaryk pats“ „Wagner“ sukūrė platų meistrams skirtą produktų asortimentą.

Daugelis medienos, metalo, plastiko ir automobilių pramonėje dirbančių įmonių išbandė ir įdiegė „Wagner“ įrangą savo gamyboje.

Siekiant kuo geriau patenkinti „Wagner“ klientų poreikius, įmonės produktų asortimentas yra suskirstytas į du padalinius. Dekoratyvinės apdailos skyrius kuria įrankius ir įrangą, specialiai pritaikytą statybininkų ir „pasidaryk pats“ meistrų poreikiams, o „Industrial Solutions“ padalinys kuria ir gamina pramonei skirtus komponentus bei įrangą skirtą užnešti chemines medžiagas ant paviršių.

„Wagner“ tiekia komponentus ir sprendimus, skirtus rankiniam ir automatiniam skysčių, tirpiklių ir vandens pagrindo medžiagų padengimui ant paviršių. Įmonės dėmesys sutelktas į patikimumą, ilgaamžiškumą bei saugų procesų valdymą ir kokybę.

Išsaugotos prekės 0