Gruntas Sikkens RUBBOL WP198

Kodas: 5200-751001-200 Spausdinti
  • Pakuotė 20 L
  • Parduodama pakuotėmis
Vandeniu skiedžiamas baltas purškiamas gruntas/tarpinė danga, skirtas vidaus ir išorės medienos konstrukcijoms, pasižymintis puikiu izoliuojančiu poveikiu, apsaugančiu nuo spalvos pokyčio dėl medienoje esančių medžiagų (aliejai, dervos).
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
7,02 €
ltr / su PVM
Kiekis
Yra sandėlyje
Pristatymas: per 2 d.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacija

Vandeniu skiedžiamas baltas purškiamas gruntas/tarpinė danga, skirta vidaus ir išorės medienos konstrukcijoms, pasižymintis puikiu izoliuojančiu poveikiu, apsaugančiu nuo spalvos pokyčio dėl medienoje esančių medžiagų (aliejai, dervos).

Privalumai:
• Labai geros užpildymo savybės
• Beveik bekvapis
• Lengvai šlifuojamas

Charakteristika

Pakuotė Pakuotė 20 L
** Parduodama pakuotėmis

Dokumentai

Gamintojas

Sikkens-medienos-apdaila

Tradicijos ir žinios, naujovės ir kokybė, paslaugumas ir bendradarbiavimas – dėl šių vertybių Sikkens tapo pirmaujančiu medienos dangos, skirtos išoriniam naudojimui, prekių ženklu. Sėkmės pagrindas – aistra medienai ir siekis sukurti idealius dengimo sprendimus.

„Sikkens Wood Coatings“ prekių ženklas veikia nuo 1792 m. Per tą laiką sukaupta labai daug patirties ir žinių. Kompanija didžiuojasi savo tradicijomis, produktų kokybe ir klientų pasitenkinimu, dėl kurių pradėta pirmauti rinkoje.

Praeityje pelnyta sėkmė neaptemdė ateities vizijos. Greičiau atvirkščiai. Aiškiai matoma, kokie iššūkiai laukia ateityje, todėl kompanija sukūrė idėjų ir viziją, kaip juos įveikti.

Išsaugotos prekės