Gruntas Sikkens RUBBOL WP 194 baltas

Kodas: 5278-701001-200 Spausdinti
  • Pakuotė 20 L
  • Parduodama pakuotėmis
Vandeniu skiedžiamas baltas gruntas ir tarpinė danga, skirtas spygliuočių ir lapuočių vidaus ir išorės medienos konstrukcijoms, pasižymintis izoliuojančiu poveikiu, apsaugančiu nuo spalvos pokyčio dėl medienos sudėtinių dalių.
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
8,47 €
ltr / su PVM
Kiekis
Gamintojo sandėlyje
Pristatymas: per 14 d.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacija

Vandeniu skiedžiamas baltas gruntas ir tarpinė danga, skirtas spygliuočių ir lapuočių vidaus ir išorės medienos konstrukcijoms, pasižymintis izoliuojančiu poveikiu, apsaugančiu nuo spalvos pokyčio dėl medienos sudėtinių dalių. Du kartus užliejant galima pasiekti 30 µm sauso sluoksnio storį.

Privalumai:
• Geros nutekėjimo savybės
• Reguliuoja medienos drėgmę
• Geras įsiskverbimas į poras
• Puiki užpildymo geba

Charakteristika

Pakuotė Pakuotė 20 L
** Parduodama pakuotėmis

Dokumentai

Gamintojas

Sikkens-medienos-apdaila

"Sikkens" - tai medinių dangų tarptautinis prekės ženklas, gyvuojantis nuo 1792 m., kurio aistra kurti geriausias dekoratyvines dangas, sulaukė klientų visoje Europoje, Šiaurės Amerikoje, Azijoje ir Australijoje. Bendrovė labai didžiuojasi savo istorija bei tradicijomis, gaminių kokybe ir klientų pasitenkinimu, dėl kurių ji tapo rinkos lydere. 

„Sikkens“ priklauso didžiausiai pasaulinei dažų ir dangų bendrovei „AkzoNobel“ ir pagrindinei specialiųjų cheminių medžiagų gamintojai.

Tradicijos ir žinios, naujovės ir kokybė, aptarnavimas ir bendradarbiavimas - šios vertybės pavertė „Sikkens“ pirmaujančiu lauko medienos dangų prekės ženklu. Sėkmės pagrindas - aistra medžiui ir noras sukurti idealius dangos sprendimus.

Išsaugotos prekės