• Išparduota Išparduota

Gruntas Sikkens RUBBOL WP 194, baltas

Kodas: 5278-701001-200 Spausdinti
  • Pakuotė 20 L
  • Parduodama pakuotėmis
Vandeniu skiedžiamas baltas gruntas ir tarpinė danga, skirtas spygliuočių ir lapuočių vidaus ir išorės medienos konstrukcijoms, pasižymintis izoliuojančiu poveikiu, apsaugančiu nuo spalvos pokyčio dėl medienos sudėtinių dalių.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacija

Vandeniu skiedžiamas baltas gruntas ir tarpinė danga, skirtas spygliuočių ir lapuočių vidaus ir išorės medienos konstrukcijoms, pasižymintis izoliuojančiu poveikiu, apsaugančiu nuo spalvos pokyčio dėl medienos sudėtinių dalių. Du kartus užliejant galima pasiekti 30 µm sauso sluoksnio storį.

Privalumai:
• Geros nutekėjimo savybės
• Reguliuoja medienos drėgmę
• Geras įsiskverbimas į poras
• Puiki užpildymo geba

Charakteristika

Užnešimo būdas Mirkymu
Tinka Pramonei
Medžiagos tipas Vandens pagrindu
Apdailos medžiagų rūšis Gruntas
Dengiamumas Dengiantys
Panaudojimas Lauko apdailai
Rišiklis Akrilas / Alkidas
Skiediklis Vanduo
Pakuotė Pakuotė 20 L
** Parduodama pakuotėmis
Skirta Langams
Dengiamas paviršius Eglė
Pušis
Ąžuolas
Džiūvimo laikas (23 °C, sant. drėgn. 50 %) 4 val.

Dokumentai

Gamintojas

Sikkens medienos apdaila

"Sikkens" - tai medinių dangų tarptautinis prekės ženklas, gyvuojantis nuo 1792 m., kurio aistra kurti geriausias dekoratyvines dangas, sulaukė klientų visoje Europoje, Šiaurės Amerikoje, Azijoje ir Australijoje. Bendrovė labai didžiuojasi savo istorija bei tradicijomis, gaminių kokybe ir klientų pasitenkinimu, dėl kurių ji tapo rinkos lydere. 

„Sikkens“ priklauso didžiausiai pasaulinei dažų ir dangų bendrovei „AkzoNobel“ ir pagrindinei specialiųjų cheminių medžiagų gamintojai.

Tradicijos ir žinios, naujovės ir kokybė, aptarnavimas ir bendradarbiavimas - šios vertybės pavertė „Sikkens“ pirmaujančiu lauko medienos dangų prekės ženklu. Sėkmės pagrindas - aistra medžiui ir noras sukurti idealius dangos sprendimus.

Išsaugotos prekės