Lydomo glaisto silikoninė forma Wood Repair

Kodas: BC BCD010.200 Spausdinti
Įrankis skirtas išsaugoti jau pradėtą naudoti lydomo glaisto lazdelę, ją išnaujo suformuojant silikoninėje formoje. Tai geras būdas išnaudoti visus išteklius, sukaupiant kuo mažiau atliekų.
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
22,14 €
vnt / su PVM
Kiekis
Yra sandėlyje
Pristatymas: per 2 d.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacijaŠis įrankis yra naudinga priemonė, kuri keičiant į kitos spalvos lydomą glaistą, suteikia galimybę išsaugoti jau pistolete esantį glaistą, kuris kitu atveju būtų išmetamas.

Lengva naudoti, tiesiog suformuokite naujas lazdeles, leiskite naujoms lazdelėms išdžiūti ir galiausiai užklijuokite jas maišelyje. Tai geras būdas išnaudoti visus išteklius, sukaupiant kuo mažiau atliekų.

Produkto informacija:
• Lanksti silikono forma, žalia spalva
• Dydis: 60x45x35 mm
• Lengva formuoti naujas lazdeles keičiant spalvą
• Galite suformuoti naujas 12 mm lazdeles

Kaip naudotis:
• Uždėkite šį įrankį ant metalinio paviršiaus arba apačioje panaudokite maskavimo juostą, kad uždarytumėte
• Užpildykite glaistu iš vienos pusės. Naudokite skylę į kairę arba į dešinę
• Neužpildykite mažos skylės viduryje. Tai yra skirta ventiliacijai
• Palikite sukietėti. Džiūvimo laikas yra apytiksliai 15 min. Naujas lazdeles sandariai uždarykite į maišą

Papildoma informacija:
• Naujos suformuotos lazdelės gali būti nevienodos formos. Tai neturi įtakos vėlesniam taikymui

Dokumentai

Gamintojas

Wood Repair medienos remontas

Įmonę "Boegh Consult Denmark A/S" įkūrė Bjarne Bøgh Pedersen 1992 m.  2015 m. įmonė pakeitė pavadinimą į "Wood Repair", siekdama internacionalizuoti savo prekės ženklą ir susieti savo pagrindinę kompetenciją iki įmonės pavadinimo. Verslo idėja buvo ir vis dar yra parduoti ir plėtoti unikalias medienos taisymo sistemas, siekiant sumažinti pažeistos medienos švaistymą gamyboje. 

"Wood Repair" specializuojasi medienos remonto gaminių srityje ir vykdo išsamią aukštos kokybės produktų programą, tinkančią visų rūšių medienos pažeidimams pašalinti. 1992 m. „Wood Repair“ sukūrė unikalų produktą „Thermelt Knot Filler“, kuris yra medienos remonto užpildų pradininkas. Be „Knot Filler“, „Wood Repair“ sukūrė platų aukštos kokybės pastos užpildų, kurie puikiai tinka visų rūšių medienos defektams šalinti, liniją. Visą įmonės medienos remonto produktų programą sudaro ekologiški produktai, saugūs tiek vartotojui, tiek aplinkai.

Šiandien "Wood Repair" gaminiai naudojami visuose medienos pramonės segmentuose, tokiuose kaip langai, durys, grindys, laiptai, baldai, klijai, klojiniai ir fanera, visame pasaulyje. 

Išsaugotos prekės 0