Medienos tvarkymo komplektas Wood Repair Basic Kit

Kodas: BC BCD180.100 Spausdinti
Medienos taisymo rinkinys Basic Kit puikiai tinka langų ir grindų montuotojams, dailidėms ir namų ūkio meistrams, kuriems laikas nuo laiko reikia taisyti įvairius defektus, šakas ir įtrūkimus medienoje.
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
69,45 €
vnt / su PVM
Kiekis
Gamintojo sandėlyje
Pristatymas: Teiraukitės
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacijaMedienos taisymo rinkinys Basic Kit puikiai tinka langų ir grindų montuotojams, dailidėms ir namų ūkio meistrams, kuriems laikas nuo laiko reikia taisyti įvairius defektus, šakas ir įtrūkimus medienoje.

Naudodamiesi šiuo medienos remonto komplektu jūs turite visus reikalingus įrankius, kad galėtumėte remontuoti medienos defektus.


Komplekto sudėtis:
• 1 maišelis granulių lazdelių, spalva: Mix1 (8 lazdelės po 150 mm, 12 mm)
• 1 BCD 180 glaisto lydymo pistoletas (iš anksto nustatyta temperatūra 170 ° C)
• Instrukcija, kaip naudotis

Kaip naudotis:
• Įkiškite pistoleto laidą į elektros lizdą ir leiskite jam sušilti
• Įdėkite granulės lazdeles į pistoletą
• Remontuokite pažeistą vietą. Stenkitės tai atlikti greitai
• Iškart uždėkite aušinimo bloką ir leiskite atvėsti
• Pašalinkite perteklių. Kai aušinimo blokas lengvai atsiskiria nuo glaisto užpildo, vadinasi glaistas atliko savo darbą
• Šlifuokite remontuotą vietą ir naudokite paviršiaus apdorojimo priemones

Dokumentai

Gamintojas

Wood Repair medienos remontas

Įmonę "Boegh Consult Denmark A/S" įkūrė Bjarne Bøgh Pedersen 1992 m.  2015 m. įmonė pakeitė pavadinimą į "Wood Repair", siekdama internacionalizuoti savo prekės ženklą ir susieti savo pagrindinę kompetenciją iki įmonės pavadinimo. Verslo idėja buvo ir vis dar yra parduoti ir plėtoti unikalias medienos taisymo sistemas, siekiant sumažinti pažeistos medienos švaistymą gamyboje. 

"Wood Repair" specializuojasi medienos remonto gaminių srityje ir vykdo išsamią aukštos kokybės produktų programą, tinkančią visų rūšių medienos pažeidimams pašalinti. 1992 m. „Wood Repair“ sukūrė unikalų produktą „Thermelt Knot Filler“, kuris yra medienos remonto užpildų pradininkas. Be „Knot Filler“, „Wood Repair“ sukūrė platų aukštos kokybės pastos užpildų, kurie puikiai tinka visų rūšių medienos defektams šalinti, liniją. Visą įmonės medienos remonto produktų programą sudaro ekologiški produktai, saugūs tiek vartotojui, tiek aplinkai.

Šiandien "Wood Repair" gaminiai naudojami visuose medienos pramonės segmentuose, tokiuose kaip langai, durys, grindys, laiptai, baldai, klijai, klojiniai ir fanera, visame pasaulyje. 

Išsaugotos prekės 0