Glaisto lydymo pistoletas Wood Repair TR55 granulėms

Kodas: BC TR55.000 Spausdinti
Glaisto lydymo pistoletas TR55 yra profesionalus įrankis, puikiai tinkantis medienos glaistui panaudoti.
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
1 767,81 €
vnt / su PVM
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacijaGlaisto lydymo pistoletas TR55 yra profesionalus įrankis, puikiai tinkantis glaisto granulių apdorojimui. Integruotas elektroninis temperatūros reguliavimas leidžia TR55 veikti greitai ir tiksliai.

Temperatūros reguliavimas palaiko pastovią temperatūrą, todėl TR55 pistoletas puikiai tinka temperatūros pokyčiams jautriems glaistams.

Granulės išspaudžiamos suslėgto oro pagalba, o tai pagreitina darbą ir supaprastina tikslų dozavimą. Galiausiai, didelis 300 ml rezervuaras leidžia nepertraukiamai dirbti ilgą laiką.

Produkto informacija:
• Integruotas elektroninis temperatūros reguliavimas
• Paruošiamas darbui per 3–10 minučių
• Skystųjų kristalų ekranas, tai lengvas ir tikslus temperatūros reguliavimas, vartotojas visada žino esamą temperatūrą
• Palaiko pastovią temperatūrą
• 330 ml talpa – nepertraukiamas darbas ilgą laiką
• Sistemoje nėra o-žiedų, todėl nėra sudėtingų jų pakeitimų

Kaip naudotis:
• Pripildykite talpą glaisto granulėmis
• Paspauskite įjungimo mygtuką
• Atitinkamai sureguliuokite temperatūrą (žr. etiketę ant maišelio)
• Leiskite glaisto lydymo pistoletui TR55 įkaisti 3 minutes
• Panaudokite įrankį remontuojamai vietai sutvarkyti. Atvėsinkite sutvarkyą vietą su aušinimo bloku ir pašalinkite perteklių su pertekliaus šalinimo įrankiu

Dokumentai

Gamintojas

Wood Repair medienos remontas

Įmonę "Boegh Consult Denmark A/S" įkūrė Bjarne Bøgh Pedersen 1992 m.  2015 m. įmonė pakeitė pavadinimą į "Wood Repair", siekdama internacionalizuoti savo prekės ženklą ir susieti savo pagrindinę kompetenciją iki įmonės pavadinimo. Verslo idėja buvo ir vis dar yra parduoti ir plėtoti unikalias medienos taisymo sistemas, siekiant sumažinti pažeistos medienos švaistymą gamyboje. 

"Wood Repair" specializuojasi medienos remonto gaminių srityje ir vykdo išsamią aukštos kokybės produktų programą, tinkančią visų rūšių medienos pažeidimams pašalinti. 1992 m. „Wood Repair“ sukūrė unikalų produktą „Thermelt Knot Filler“, kuris yra medienos remonto užpildų pradininkas. Be „Knot Filler“, „Wood Repair“ sukūrė platų aukštos kokybės pastos užpildų, kurie puikiai tinka visų rūšių medienos defektams šalinti, liniją. Visą įmonės medienos remonto produktų programą sudaro ekologiški produktai, saugūs tiek vartotojui, tiek aplinkai.

Šiandien "Wood Repair" gaminiai naudojami visuose medienos pramonės segmentuose, tokiuose kaip langai, durys, grindys, laiptai, baldai, klijai, klojiniai ir fanera, visame pasaulyje. 

Išsaugotos prekės 0