Vaško pašalinimo įrankis Mohawk

Kodas: BC MK100.02 Spausdinti
Įrankis, skirtas kietojo vaško pertekliui pašalinti.
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
26,14 €
vnt / su PVM
Kiekis
Gamintojo sandėlyje
Pristatymas: per 14 d.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacija

Įrankis, skirtas kietojo vaško pertekliui pašalinti. Lengvai naudojamas įrankis kietąjam vaškui pašalinti. Naudokite šį įrankį, kad nuvalytumėte kietojo vaško perteklių, kai jis buvo užteptas ir sukietėjęs. Taip pat gali būti naudojamas ir minkštąjam vaškui pašalinti.

Kietojo vaško pertekliaus pašalinimo įrankio privalumai:
• Lengvai naudojamas
• Puikiai tinka naudoti kietam vaškui
• Pagaminta iš kieto plastiko

Dokumentai

Gamintojas

Wood Repair prekės ženklas

Įmonę "Boegh Consult Denmark A / S" įkūrė Bjarne Bøgh Pedersen 1992 m.. Įmonė pakeitė pavadinimą į "Wood Repair" 2015m. , siekdama internacionalizuoti savo prekės ženklą ir susieti savo pagrindinę veiklą su įmonės pavadinimu. Verslo idėja buvo ir vis dar yra parduoti ir plėtoti unikalias medienos taisymo technologijas, siekiant sumažinti pažeistos medienos švaistymą gamyboje. 

"Wood Repair" specializuojasi medienos remonto gaminių srityje ir vykdo išsamią aukštos kokybės produktų vystymo programą, tinkančią visų rūšių medienos pažeidimams pašalinti. 1992 m. „Wood Repair“ sukūrė unikalų produktą „Thermelt Knot Filler“, kuris yra medienos remonto užpildų pradininkas. Papildomai „Wood Repair“ sukūrė plačią aukštos kokybės pastos užpildų liniją, kuri puikiai tinka visų rūšių medienos defektams šalinti. Visą įmonės medienos remonto produktų gamą sudaro ekologiški produktai, saugūs tiek vartotojui, tiek aplinkai.

Šiandien "Wood Repair" gaminiai naudojami visuose medienos pramonės segmentuose, tokiuose kaip langai, durys, grindys, laiptai, baldai, klijai, klojiniai ir fanera, visame pasaulyje.

Išsaugotos prekės