Mobili pneumatinė sandėlio pakuočių pakėlimo sistema Lifts All FlexiCrane Mobile, iki 65 kg

Kodas: 0000404041 Spausdinti
„FlexiCrane Mobile“ - skirtingoms darbo vietoms skirta mobili pakuočių sandėlio pakėlimo sistema, kurios keliamoji galia yra iki 65 kg.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacija„FlexiCrane Mobile“ - skirtingoms darbo vietoms skirta mobili pakuočių sandėlio pakėlimo sistema. Lengvas ir patogus naudojimas, kartu su pritaikytais griebtuvais taps pagrindine darbo vietos dalimi ir palengvins dažno kėlimo darbus.

„FlexiCrane Mobile“ yra tokia pati paprasta naudoti, efektyvi ir tyli kaip ir originalas „FlexiCrane“, tačiau su mobilia platforma, o ne ant grindų tvirtinamu stulpu. Ir, žinoma, tokia pat stabil ir saugi.

Pakėlėjo mobilumas atveria galimybes visai darbo vietai. Aukštį galima lengvai reguliuoti, kad būtų galima naudoti žemose ir aukštose lubose. Maksimalus pakėlimas iki 65 kg.

Charakteristika

Spalva Raudona (RAL 3020)
Maksimalus keliamos pakuotės svoris 65 kg
Maksimalus pakuotės perkėlimo nuotolis 2 m 360°
Mobilumas Neribotas
Stulpų pagrindo dydis Ø1,5 m
Reikalingas oro slėgis Švarus, sausas suspaustas oras (6-7 bar)
Maksimalus stovo aukštis 3 m
Rekomenduojama pramonės šaka Metalo pramonei

Dokumentai

Gamintojas

Lifts All AB“ yra Švedijos kėlimo įrenginių, skirtų produktų ir medžiagų tvarkymui, tiekėjas ir gamintojas pramonėje, sandėliuose ir farmacijoje.

„Lifts All“ buvo įkurta 1981 m., o pagrindinis tikslas buvo parduoti elektrinius kabelių hidraulinius įrankius. 1994 m. įmonė nukreipė susidomėjimą į pneumatinių kėlimo įrankių gamybą ir pardavimą. Per metus „Lifts All“ sukaupė žinių ir patirties pritaikant pneumatinius kėlimo įrankius ir sistemas.

Kėlimo įrankiai ir sistemos yra sukurti remiantis unikalia balansavimo technologija, leidžiančia vartotojui perkelti  krovinį nejaučiant jo svorio.

Kompanijos vizija yra suteikti geresnę darbo dieną visiems, dirbantiems su pakuočių ir krovinių perkėlimu.

Išsaugotos prekės 0