SPECIALUS VASAROS PASIŪLYMAS! Sikkens CETOL WF 771 - lazūra terasoms ir baldams dabar už ypatingą kainą! Tinka lauko ir vidaus medienai.

Griebtuvas Basic keltuvui Lifts All Single Extra Large Airtight, iki 50 kg

Kodas: 93-20005 Spausdinti
Vakuuminis pritraukėjas „Single Extra Large Airtight“ turi didžiausią keliamąją galią iš visų standartinių „Basic“ produktų asortimento, ypač tinka kelti stiklą, metalą ir plastiką iki 50 kg svorio.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacijaGriebtuvas Basic keltuvui „Single Extra Large Airtight“ turi didžiausią keliamąją galią iš visų standartinių „Basic“ produktų asortimento.

Ypač pritaikytas sandarioms medžiagoms kelti, kaip pvz., stiklui, metalui ir plastikui iki 50 kg svorio.

Charakteristika

Skersmuo 200 mm
Maksimalus keliamos pakuotės svoris 50 kg
Saugos faktorius 2
Forma Plokščia
Kreivės spindulys 430 mm

Gamintojas

Lifts All AB“ yra Švedijos kėlimo įrenginių, skirtų produktų ir medžiagų tvarkymui, tiekėjas ir gamintojas pramonėje, sandėliuose ir farmacijoje.

„Lifts All“ buvo įkurta 1981 m., o pagrindinis tikslas buvo parduoti elektrinius kabelių hidraulinius įrankius. 1994 m. įmonė nukreipė susidomėjimą į pneumatinių kėlimo įrankių gamybą ir pardavimą. Per metus „Lifts All“ sukaupė žinių ir patirties pritaikant pneumatinius kėlimo įrankius ir sistemas.

Kėlimo įrankiai ir sistemos yra sukurti remiantis unikalia balansavimo technologija, leidžiančia vartotojui perkelti  krovinį nejaučiant jo svorio.

Kompanijos vizija yra suteikti geresnę darbo dieną visiems, dirbantiems su pakuočių ir krovinių perkėlimu.

Išsaugotos prekės 0