Griebtuvas metaliniams strypams Lifts All Combi, 23 kg

Kodas: 89-12130 Spausdinti
Mechaninis griebtuvas „Combi" - skirtas įvairių tipų metaliniams strypams ir profiliams kelti.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacijaGriebtuvas „Combi" - skirtas įvairių tipų metaliniams strypams ir profiliams kelti. Tai mechaninis griebtuvas, kuris pakelia strypus prisispaudęs prie jų.

Taip pat galima pakreipti strypą iki 45°. Maksimali šio įrankio keliamoji galia yra 23 kg.

Šis kombinuotas griebtuvas taip pat turi papildomą kabliuką kitiems daiktams kelti, pvz., dujų balionui pakelti. Su kabliu galite pakelti ir kitus daiktus, pavyzdžiui, ąsočius, kibirus ar kitokius indus su rankena.

Turi dvi metalines plokštes, kurios sugriebia strypą ir prisitvirtina prie jo saugumo sumetimais. Tada strypą galima pakelti ir manevruoti be jokių pastangų.

Vienas iš mygtukų skirtas šiek tiek pakreipti krovinį. Norėdami atleist/padėti keliamąi strypą, paspauskite raudoną atleidimo mygtuką ir kėlimo įrankis atsijungs.

Norėdami pakelti kitus daiktus, pvz., dujų bakus ar kibirus, tiesiog naudokite kabliuką. Uždėkite kabliuką ant krovinio rankenos, o visa kita leiskite kėlimo įrankiui atlikti. Vienintelis dalykas, kurį reikia padaryti, yra perkelti griebtuvą į išmetimo vietą.

Charakteristika

Svoris 25 kg
Maksimalus keliamos pakuotės svoris 23 kg
Reikalingas oro slėgis 6-7 bar
Valdymo blokas Proporcingas greičio valdymas
Griebtuvo tipas Kombinuotas

Gamintojas

Lifts All AB“ yra Švedijos kėlimo įrenginių, skirtų produktų ir medžiagų tvarkymui, tiekėjas ir gamintojas pramonėje, sandėliuose ir farmacijoje.

„Lifts All“ buvo įkurta 1981 m., o pagrindinis tikslas buvo parduoti elektrinius kabelių hidraulinius įrankius. 1994 m. įmonė nukreipė susidomėjimą į pneumatinių kėlimo įrankių gamybą ir pardavimą. Per metus „Lifts All“ sukaupė žinių ir patirties pritaikant pneumatinius kėlimo įrankius ir sistemas.

Kėlimo įrankiai ir sistemos yra sukurti remiantis unikalia balansavimo technologija, leidžiančia vartotojui perkelti  krovinį nejaučiant jo svorio.

Kompanijos vizija yra suteikti geresnę darbo dieną visiems, dirbantiems su pakuočių ir krovinių perkėlimu.

Išsaugotos prekės 0