Universalus vakuuminis griebtuvas Lifts All Basic, 35/50 kg

Kodas: 93-10034-MK2 Spausdinti
Universalus vakuuminis griebtuvas „Basic“ puikiai tinka dėžėms kelti ir naudoti paskirstymo centruose bei sandėliuose, kur reikia greitai judėti, o kėlimas vyktų sklandžiai.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacijaUniversalus vakuuminis griebtuvas „Basic“ puikiai tinka dėžėms kelti ir naudoti paskirstymo centruose bei sandėliuose, kur reikia greitai judėti, o kėlimas vyktų sklandžiai. Pakėlimo galia ii 35/50 kg priklausomai nuo pasirinkto modelio.

Naudojamas kartoninėms dėžėms, lakštams ar maišams kelti. Tinka tik vidutiniškai ar visiškai sandariomis medžiagomis kelti. Norinti kelti maišus, kibirus ir padėklus, papildomai reikia naudoti kėlimo kablį.

Kai tik griebtuvas pritvirtinamas prie paviršiaus, jis užsifiksuoja ir yra paruoštas kelti krovinį. Jungikliai užtikrina proporcingą greičio valdymą. Kuo labiau paspaudžiamas jungiklis, tuo greitesnis judesys. Šis proporcingumas kartu su mobilumu leidžia lengvai ir tiksliai nuleisti krovinį.

Privalumai:
• Vakuuminis griebtuvas: labai naudingas, kai norite dirbti efektyviai, be to, labai paprasta naudoti keliant ir sugriebiant ant įvairių medžiagų ir gaminių. Vakuuminis griebtuvas gali būti naudojamas ant plokščių ir nelygių paviršių arba akytųjų medžiagų.
• Saugesnis kėlimas: tai patikimas kėlimo įrankis. Jei nepavyks pasiekti reikiamo vakuumo lygio, krovinys nebus keliamas ir jei kėlimo metu vakuumo lygis sumažės, „Basic“ lėtai nusileis į žemę.Taip siekiama užtikrinti, kad niekas nesusižeistų ar nesulužtų.
• Skirtingi vakuuminiai pritaikymai: atsižvelgiant į krovinio dydį ir svorį, skirtingiems poreikiams gali būti geriau pritaikyta kitokia vakuuminė programa. Jei nė viena iš standartinių pritaikymo programų neatitinka reikalingų poreikių, yra galimybė suprojektuoti ir sukurti kiekvieno poreikiams pritaikytą programą.
• Griebtuvas su kabliu: įmontuotas kablys, kurį prireikus galima lengvai pasiekti. Tai ypač naudinga tada, kai reikia pakelti ir dėžes, ir krepšius. Kai reikalinga tik kabliuko aplikacija, yra du specialūs kabliukai. Vienas, kuris saugiai ir patikimai laikysis ant kibirų, skardinių, konteinerių ir kt. Ir kitas skirtas ES padėklams pakelti.
• Intuityvus įrankis: rankena tinka tiek didelėms, tiek mažoms rankoms, ja gali naudoti tiek dešinieji, tiek kairiarankiai. Dėka ergonomiško dizaino ir intuityvaus valdymo, išmokti naudotis „Basic“ labai paprasta. Vartotojai, pabandę naudotis šiuo įrankiu, greitai supranta, kad kėlimo darbai yra greitesni ir lengvesni nei rankinis kėlimas vienam ar kartu su kolega.
• Galimi 4 dizainai: priklausomai nuo to, ką norite pakelti, galite pasirinkti „Basic“ su vertikaliu arba žemai pastatytu horizontaliu „BalTrol“. Tiek horizontalus tiek ir vertikalus „Basic“ turi du variantus, kurių pakėlimo galia gali būti 35 arba 50 kg.
• Patikima technika: gamintojas užsiima pneumatinių kėlimo įrankių projektavimu ir gamyba nuo 1994 m. Pagaminta tūkstančius unikalių, pritaikytų kėlimo sprendimų. „Basic“ buvo sukurta remiantis visų šių metų patirtimi, bandymais ir tobulinimu.

Charakteristika

Maksimalus keliamos pakuotės svoris 35/50 kg
Mobilumas Neribotas
Reikalingas oro slėgis 6-7 bar
Maksimalus kėlimo aukštis 1,5 m
Triukšmo lygis - kartoninės dėžutės 63 dB
Triukšmo lygis - hermetiškos medžiagos 0 db
Rekomenduojama pramonės šaka Gėrimų pramonei
Inžinerinei pramonei
Medienos ir baldų pramonei
Paskirstymo centrams ir sandėliams
Vėdinimo pramonei
Tinka pakuotėms kelti Kartoninėms dėžutėms

Dokumentai

Gamintojas

Lifts All AB“ yra Švedijos kėlimo įrenginių, skirtų produktų ir medžiagų tvarkymui, tiekėjas ir gamintojas pramonėje, sandėliuose ir farmacijoje.

„Lifts All“ buvo įkurta 1981 m., o pagrindinis tikslas buvo parduoti elektrinius kabelių hidraulinius įrankius. 1994 m. įmonė nukreipė susidomėjimą į pneumatinių kėlimo įrankių gamybą ir pardavimą. Per metus „Lifts All“ sukaupė žinių ir patirties pritaikant pneumatinius kėlimo įrankius ir sistemas.

Kėlimo įrankiai ir sistemos yra sukurti remiantis unikalia balansavimo technologija, leidžiančia vartotojui perkelti  krovinį nejaučiant jo svorio.

Kompanijos vizija yra suteikti geresnę darbo dieną visiems, dirbantiems su pakuočių ir krovinių perkėlimu.

Išsaugotos prekės 0
Susijusios prekės