Griebtuvas medžio lukšto ritiniams kelti Lifts All, iki 38 kg

Kodas: 89-11927 Spausdinti
Medžio lukštų ir laminato griebtuvas yra pritaikytas baldų gamybos įmonėms, kuriuo naudojantis išlaikote ergonomiką ir išvengiate nedarbingumo darbo vietoje.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacijaMedžio lukštų ir laminato griebtuvas yra pritaikytas baldų gamybos įmonėms. Griebtuvas gali būti naudojamas daugelio tipų apvaliems objektams, įskaitant ritinius, rites ir cilindrus kelti.

Kadangi ritės yra labai sunkios (iki 38 kg), todėl rankiniu būdu jas perkelti yra sunkus ir daug pastangų reikalaujantis darbas. Naudojant griebtuvą medienos lukštams, operatoriui nereikia kelti rankomis. Visa tai atlieka kėlimo įrankis.

Griebtuvas taip pat gali pakreipti ritinius iš horizontalios į vertikalią padėtį arba atvirkščiai, neįtempdamas riešų.

Vengdami kėlimo rankomis, išlaikote ergonomiką ir išvengsite nedarbingumo darbo vietoje.

Charakteristika

Svoris 31 kg
Maksimalus keliamos pakuotės svoris 38 kg
Reikalingas oro slėgis 6-7 bar
Valdymo blokas Proporcingas greičio valdymas
Rekomenduojama pramonės šaka Medienos ir baldų pramonei
Tinka pakuotėms kelti Ritiniams
Griebtuvo tipas Mechaninis

Gamintojas

Lifts All AB“ yra Švedijos kėlimo įrenginių, skirtų produktų ir medžiagų tvarkymui, tiekėjas ir gamintojas pramonėje, sandėliuose ir farmacijoje.

„Lifts All“ buvo įkurta 1981 m., o pagrindinis tikslas buvo parduoti elektrinius kabelių hidraulinius įrankius. 1994 m. įmonė nukreipė susidomėjimą į pneumatinių kėlimo įrankių gamybą ir pardavimą. Per metus „Lifts All“ sukaupė žinių ir patirties pritaikant pneumatinius kėlimo įrankius ir sistemas.

Kėlimo įrankiai ir sistemos yra sukurti remiantis unikalia balansavimo technologija, leidžiančia vartotojui perkelti  krovinį nejaučiant jo svorio.

Kompanijos vizija yra suteikti geresnę darbo dieną visiems, dirbantiems su pakuočių ir krovinių perkėlimu.

Išsaugotos prekės 0
Susijusios prekės