Griebtuvas padangoms ir ratams kelti Lifts All, iki 40 kg

Kodas: 89-12039 Spausdinti
Šis griebtuvas pakelia ir sukrauna ratus ir padangas greitai ir be pastangų.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacijaŠis griebtuvas be pastangų pakelia ir sukrauna ratus ir padangas. Naudoja savo mechanizmą kroviniui fiksuoti, o suslėgtas oras pakelia krovinį greitai ir be pastangų.

Ratą lengva pakreipti iki 90°. Tiesiog sureguliuokite rato padėtį ranka sukdami jį į norimą padėtį.

Kėlimo įrankis sukurtas taip, kad jį būtų lengva pritaikyti, kad tilptų įvairaus dydžio ratai ir padangos, iki 40 kg ir 600-800 mm skersmens. Todėl ratų keltuvas yra universalus kėlimo įrankis, tinkantis daugumai ratų.

Valdymas rankomis dažnai yra nepatogus ir gali varginti kaklą, nugarą, pečius ir rankas. Lifts All's ratų griebtuvas yra puiki alternatyva. Ergonomiška konstrukcija iš karto padidina produktyvumą, o operatorius netrukus pastebi pagerėjusią asmens sveikatą. Darbdavys pastebi, kad dėl skaudančių nugarų ir pečių sparčiai mažėja nedarbingumo prašymų.

Charakteristika

Maksimalus keliamos pakuotės svoris 40 kg
Reikalingas oro slėgis 6-7 bar
Valdymo blokas Proporcingas greičio valdymas
Išorinis padangos skersmuo 600-800 mm
Rekomenduojama pramonės šaka Automobilių pramonei
Tinka pakuotėms kelti Ratams
Griebtuvo tipas Mechaninis

Gamintojas

Lifts All AB“ yra Švedijos kėlimo įrenginių, skirtų produktų ir medžiagų tvarkymui, tiekėjas ir gamintojas pramonėje, sandėliuose ir farmacijoje.

„Lifts All“ buvo įkurta 1981 m., o pagrindinis tikslas buvo parduoti elektrinius kabelių hidraulinius įrankius. 1994 m. įmonė nukreipė susidomėjimą į pneumatinių kėlimo įrankių gamybą ir pardavimą. Per metus „Lifts All“ sukaupė žinių ir patirties pritaikant pneumatinius kėlimo įrankius ir sistemas.

Kėlimo įrankiai ir sistemos yra sukurti remiantis unikalia balansavimo technologija, leidžiančia vartotojui perkelti  krovinį nejaučiant jo svorio.

Kompanijos vizija yra suteikti geresnę darbo dieną visiems, dirbantiems su pakuočių ir krovinių perkėlimu.

Išsaugotos prekės 0
Susijusios prekės