Vakuuminis griebtuvas Lifts All Manhattan Mini, iki 30 kg

Kodas: 89-12052 Spausdinti
Manhattan Mini yra vakuuminis griebtuvas, kuris užtikrina stabilų krovinio perkėlimą į norimą padėtį.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacijaManhattan Mini yra vakuuminis griebtuvas, kuriame naudojami vakuuminiai pritraukėjaim, kurie sukuria slėgį, kuris užtikrina stabilų krovinio sulaikymą, nepaliekant žymių.

Lengvas manervravimas. Paspaudę vos kelis mygtukus galite suimti, pakelti ir padėti krovinį reikiamoje vietoje. Operatoriui nereikia lenktis, bet jis išlaiko patogią darbo padėtį viso kėlimo metu. Taip sukuriama ergonomiškai naudingesnė darbo aplinka.

Manhattan sukurta specialiai tiems, kuriems reikia kelti daiktus aukštai arba žemai. Pavyzdžiui, galite jį naudoti norėdami pakelti kartonines dėžes ant lentynos arba į stovą. Štai kodėl jis dažnai gali pakeisti šakinį krautuvą. Manhattan Mini modelis pritaikytas kelti iki 170 cm net mažose erdvėse, pvz. kambariai su įprastu lubų aukščiu.

Esant tinkamoms aplinkybėms kėlimo įrankį galima sumontuoti lubose montuojamoje traversinėje sistemoje beveik lygiai prie lubų. Sistemą laiko stulpai, kurie tvirtai stovi prie keturių patalpos kampų, o tai optimizuoja erdvę, kurioje operatorius gali dirbti.

Charakteristika

Svoris 45 kg
Maksimalus keliamos pakuotės svoris 30 kg
Reikalingas oro slėgis 6-7 bar
Valdymo blokas Proporcingas greičio valdymas

Gamintojas

Lifts All AB“ yra Švedijos kėlimo įrenginių, skirtų produktų ir medžiagų tvarkymui, tiekėjas ir gamintojas pramonėje, sandėliuose ir farmacijoje.

„Lifts All“ buvo įkurta 1981 m., o pagrindinis tikslas buvo parduoti elektrinius kabelių hidraulinius įrankius. 1994 m. įmonė nukreipė susidomėjimą į pneumatinių kėlimo įrankių gamybą ir pardavimą. Per metus „Lifts All“ sukaupė žinių ir patirties pritaikant pneumatinius kėlimo įrankius ir sistemas.

Kėlimo įrankiai ir sistemos yra sukurti remiantis unikalia balansavimo technologija, leidžiančia vartotojui perkelti  krovinį nejaučiant jo svorio.

Kompanijos vizija yra suteikti geresnę darbo dieną visiems, dirbantiems su pakuočių ir krovinių perkėlimu.

Išsaugotos prekės
Susijusios prekės