Griebtuvas rulonams kelti Lifts All, iki 40 kg

Kodas: 89-12155 Spausdinti
Ritininis griebtuvas sukurtas greitam ir lengvam ritinių tvarkymui, pakeliant juos nuo vienos padėties ir perkeliant į kitą.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacijaRitininis griebtuvas skirtas ritiniams iki 40 kg kelti. Sukurtas greitam ir lengvam ritinių tvarkymui, pakeliant juos nuo vienos padėties ir perkeliant į kitą.

Didžiausia keliamoji galia yra 40 kg, tačiau galima pritaikyti pagal skirtingus poreikius. Galima naudoti tiek dideliems, tiek mažiems ritiniams perkelti.

Charakteristika

Svoris 27 kg
Maksimalus keliamos pakuotės svoris 40 kg
Reikalingas oro slėgis 6-7 bar
Valdymo blokas Proporcingas greičio valdymas
Griebtuvo tipas Mechaninis

Dokumentai

Gamintojas

Lifts All AB“ yra Švedijos kėlimo įrenginių, skirtų produktų ir medžiagų tvarkymui, tiekėjas ir gamintojas pramonėje, sandėliuose ir farmacijoje.

„Lifts All“ buvo įkurta 1981 m., o pagrindinis tikslas buvo parduoti elektrinius kabelių hidraulinius įrankius. 1994 m. įmonė nukreipė susidomėjimą į pneumatinių kėlimo įrankių gamybą ir pardavimą. Per metus „Lifts All“ sukaupė žinių ir patirties pritaikant pneumatinius kėlimo įrankius ir sistemas.

Kėlimo įrankiai ir sistemos yra sukurti remiantis unikalia balansavimo technologija, leidžiančia vartotojui perkelti  krovinį nejaučiant jo svorio.

Kompanijos vizija yra suteikti geresnę darbo dieną visiems, dirbantiems su pakuočių ir krovinių perkėlimu.

Išsaugotos prekės 0
Susijusios prekės