Griebtuvas ritiniams kelti Lifts All Manhattan Roll, iki 14 kg

Kodas: 89-10117 Spausdinti
Ritininis griebtuvas Manhattan yra puikus kėlimo įrankis darbo vietoms, kuriose tvarkomi gaminių ritiniai, kaip pvz., plieno ritiniai, popieriaus ritiniai, audinio ir plastiko ritinėliai ir kt.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacijaRitininis griebtuvas Manhattan yra puikus kėlimo įrankis darbo vietoms, kuriose tvarkomi gaminių ritiniai, pvz., plieno ritiniai, popieriaus ritiniai, audinio ir plastiko ritinėliai ir kt.

Ritinys suimamas iš šerdies ir gali būti manevruojamas, pakreiptas, pasuktas ir dedamas aukštai ant padėklo, o tai yra didelis privalumas mažose ir ankštose darbo vietose. Užuot kėlus ir judinus kiekvieną ritinį rankiniu būdu, dabar yra saugesnis ir greitesnis būdas.

Charakteristika

Svoris 53 kg
Maksimalus keliamos pakuotės svoris 14 kg
Reikalingas oro slėgis 6-7 bar
Valdymo blokas Balansavimas
Rekomenduojama pramonės šaka Metalo pramonei
Tinka pakuotėms kelti Ritiniams

Dokumentai

Gamintojas

Lifts All AB“ yra Švedijos kėlimo įrenginių, skirtų produktų ir medžiagų tvarkymui, tiekėjas ir gamintojas pramonėje, sandėliuose ir farmacijoje.

„Lifts All“ buvo įkurta 1981 m., o pagrindinis tikslas buvo parduoti elektrinius kabelių hidraulinius įrankius. 1994 m. įmonė nukreipė susidomėjimą į pneumatinių kėlimo įrankių gamybą ir pardavimą. Per metus „Lifts All“ sukaupė žinių ir patirties pritaikant pneumatinius kėlimo įrankius ir sistemas.

Kėlimo įrankiai ir sistemos yra sukurti remiantis unikalia balansavimo technologija, leidžiančia vartotojui perkelti  krovinį nejaučiant jo svorio.

Kompanijos vizija yra suteikti geresnę darbo dieną visiems, dirbantiems su pakuočių ir krovinių perkėlimu.

Išsaugotos prekės